امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۰:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113141
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از آمل، آیین پایان سفرهای تابستانی محورهای مواصلاتی کشور ظهر امروز با حضور سردار اسکندر مومنی رئیس پلیس ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از آمل، آیین پایان سفرهای تابستانی محورهای مواصلاتی کشور ظهر امروز با حضور سردار اسکندر مومنی رئیس پلیس راهور کشور، محمدنژاد رئیس پلیس راهور مازندران، مسئولان استانی و شهرستانی در پلیس راه محور هراز شهرستان آمل برگزار شد.

در ابتدای ورود سردار مومنی به مرکز مانیتورینگ و پلیس راه محور هراز نیز آیین رسمی استقبال از سوی عوامل انتظامی و پلیس انجام شد.

سردار اسکندر مومنی رئیس پلیس راهور کشور با حضور در این مراسم از نزدیک فعالیت مرکز مانیتورینگ راهنمایی و رانندگی را زیر نظر گرفته و از چگونگی ثبت تخلفات، آمارگیری موردی و جمعی، وضعیت بررسی و شناسایی خودروها مطلع شد.

این مسئول دقایقی را در جمع ماموران انتظامی و مسئولان پلیس در استان مازندران بوده و با آنها به صحبت پرداخت.

وی پس از انجام بازدیدهای لازم و شرکت در آیین پایان سفرهای تابستانی محورهای مواصلاتی کشور که به صورت نمادین در آمل دنبال شد، در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه قرار گرفت و از آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور، آمار سوانح و تلفات جاده‌ای در شش ماه گذشته، چگونگی رفت‌و‌آمدها در جاده‌های برون‌شهری، پایان مسافرت‌های تابستانه، آغاز فعالیت‌های بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها و میزان آمادگی پلیس در ارائه خدمات به مسافران اخبار تازه‌ای داد.

انتهای پیام/86012/ن40/ظ1004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار