امروز : یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 26
۰۴:۳۸
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113159
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 29
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;  به نقل از فلسطین الیوم، أشرف القدرة سخنگوی وزارت بهداشت غزه اعلام کرد که انفجار سلاح عمل ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;  به نقل از فلسطین الیوم، أشرف القدرة سخنگوی وزارت بهداشت غزه اعلام کرد که انفجار سلاح عمل نکرده صهیونیست‌ها در محله الشجاعیه در شمال شرق غزه منجر به شهادت دو نفر و زخمی شدن سه تن دیگر شد.

بنابراین گزارش دو فردی که درپی این انفجار جان خود را از دست دادند، دو جوان 23 ساله اهل غزه بودند و سه نفر نیز درپی این انفجار دچار جراحت شدید شدند.

محله الشجاعیه در شمال شرق غزه یکی از مناطقی بود که در روزهای ابتدایی آغاز عملیات زمینی صهیونیست‌ها علیه نوار غزه شاهد حملات شدیدی بود به طوری که در حملات شبانه صهیونیست‌ها به این منطقه در طی یک ساعت بیش از 40 نفر به شهادت رسیدند.

صهیونیست‌ها قصد داشتند با نیروی زمینی خود وارد این منطقه شوند که با مقاومت نیروهای فلسطینی مواجه شدند که در پی این مقاومت توپخانه ارتش اسرائیل اقدام به گلوله باران شدید این منطقه کردند که یکی از خونین ترین و هولناک ترین حملات صهیونیست‌ها در طی ایام جنگ 51 روزه غزه بود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار