امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۲۲:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11319
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۴۵
تعداد بازدید: 72
حجت‌الاسلام والمسلمین محی‌الدین‌ بهرام محمدیان، معاون پژوهشی وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» اظهار داشت: در ...

حجت‌الاسلام والمسلمین محی‌الدین‌ بهرام محمدیان، معاون پژوهشی وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» اظهار داشت: در سال تحصیلی جاری دانش‌آموزان پایه پنجم به پایه ششم رفتند و سال تحصیلی جدید این دانش‌آموزان به پایه اول «متوسطه اول» می‌روند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه در سال تحصیلی جاری پایه اول «متوسطه اول» (اول راهنمایی) نداشتیم، در نتیجه در سال تحصیلی جدید، پایه دوم «متوسطه اول» (دوم راهنمایی) نخواهیم و کتاب درسی نیز برای پایه دوم چاپ نخواهد شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدیان به عناوین کتب درسی اشاره کرد و گفت: در سال تحصیلی جدید 1150 عنوان کتاب خواهیم داشت که نسبت به سال تحصیلی جاری تفاوت چندانی ندارد اما با توجه به انتشار کتب راهنمای معلم، تیراژ کتب درسی به 135 تا 140 میلیون جلد می‌رسد.

وی در خصوص توزیع کتب درسی بیان داشت: کتب درسی در استان‌ها از 10 شهریور و در شهر و شهرستان‌های استان تهران از 20 شهریور ماه توزیع می‌شود. 

به گزارش فارس، کتب دوره ابتدایی و هنرستان‌ها از طریق مدارس و کتب دوره متوسطه اول (راهنمایی) و متوسطه دوم از طریق کتابفروشی‌ها بین دانش‌آموزان توزیع می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها