امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۱۱:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113198
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 212
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، کتاب «اخلاق مدیریت روشن‌بین» با موضوع «فلسفه مؤفقیت مالی و پیروزی» نوشته «کونوسوکه ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، کتاب «اخلاق مدیریت روشن‌بین» با موضوع «فلسفه مؤفقیت مالی و پیروزی» نوشته «کونوسوکه ماتسوشیتا» از سوی نشر «کندوکاو» برای پنجمین‌ بار منتشر و روانه بازار نشر شد.

این کتاب دربردارنده هفت فصل نظیر «منابع انسانی»، «خرد جمعی»، «مدیریت خلاق»، «روحیه خدمت‌گزاری»، «مسئولیت اجتماعی»، «چالش و رشد»، «مدیر ایده‌آل» و بخش‌هایی همچون «شکستی در کار نیست»، «دردسرهای شهرت»، «محتاط بودن بهتر از ورشکستگی»، «رشد در مبارزه برای هدف است»، «به سوی غنای معنوی»، «سکان‌دار جدید» و «رهبران فردا» است.

در بخشی از کتاب «اخلاق مدیریت روشن‌بین» درباره «نظر مردم»، می‌خوانیم: عبارت «نظر مردم» برای آدم‌های مختلف معناهای متفاوتی دارد. این عبارت برای من داور یا قاضی معنی می‌دهد، داوری که درست و نادرست و عدالت و بی‌عدالتی را قضاوت می‌کند. من به قضاوت مردم اعتقاد دارم، و به باور من حکمی که آنان صادر می‌کنند در نهایت درست است. اعتماد به قضاوت مردم در کسب‌وکار بسیار مهم است. به شما امکان می‌دهد با دید مثبت و با اعتقاد راسخ به پیش روید، و از وجود معیاری قابل اتکا و همیشه حاضر مطمئن شوید.

 

 

اگر مردم در دیدگاه‌های اصلی‌شان دمدمی‌مزاج و در قضاوت‌‌شان غیرقابل اعتماد باشند، مواردی خواهد بود که نمی‌توانند اخلاقی‌ترین رفتارهای کاری را درک کنند، یا حتی آنها را کنار بگذارند.

شما هر چقدر هم سعی کنید وظیفه‌شناس باشید، مردم دمدمی‌مزاج فعالیت مبتنی بر اعتماد به نفس ضروری را غیرممکن می‌کنند. اگر مرتباً نگران این باشید که مردم چگونه در مورد محصولات، قیمت‌گذاری، روش‌های فروش یا فعالیت‌های تبلیغی شما قضاوت می‌کنند، حتی پس از سال‌ها کار قادر نخواهید بود توجه و مراقبت کامل مورد نیاز کسب و کارتان را اعمال کنید.

گفتنی است، انتشارات «کندوکاو» کتاب «اخلاق مدیریت روشن بین» نوشته «کونوسوکه ماتسوشیتا» با ترجمه «محمود متحد» را برای پنجمین بار در 167 صفحه و با قیمت 7000 تومان منتشر و روانه بازار نشر کرده است.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها