امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۱۰:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113199
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 148
بتول حیدری، دبیر سومین جشنواره داستان کوتاه «جایزه ادبی تسنیم» در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بیان داشت: این

بتول حیدری، دبیر سومین جشنواره داستان کوتاه «جایزه ادبی تسنیم» در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بیان داشت: این جشنواره با تازگی فراخوان خود را اعلام کرده است و اختتامیه آن نیز در اواسط نیمه دوم سال جاری برپا می‌شود.

وی ادامه داد: در جشنواره «جایزه ادبی تسنیم»، نکوداشت بانو «ماگَه رحمانی» نخستین بانوی داستان‌نویس تاریخ افغانستان که هم‌اکنون در لندن زندگی می‌کند، را خواهیم داشت به همین منظور نیز این جشنواره امسال با نکوداشت بانو رحمانی موضوع ویژه جشنواره را به «زنان افغانستان» اختصاص داده است تا یادی از زنان قلم به دست افغانی داشته باشیم.

وی افزود: جشنواره داستان کوتاه «جایزه ادبی تسنیم» در بخش آزاد با محوریت و موضوع «افغانستان» از علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره دعوت می‌کند.

حیدری درباره شرایط شرکت در جشنواره تسنیم، اضافه کرد: آثار باید در قالب داستان کوتاه و به زبان فارسی باشد. علاقه‌مندان به ادبیات داستانی هم می‌توانند در هر زمینه فقط با یک اثر شرکت کنند، همچنین اثر ارائه شده نباید در قالب کتاب و نشریه چاپ یا در جشنواره‌های دیگر حائز رتبه باشد.

وی مهلت ارسال آثار را به این جشنواره مهلت 30 آبان سال 93 عنوان کرد و گفت: سومین جشنواره داستان کوتاه «جایزه ادبی تسنیم»، محدودیت سنی ندارد و تمام فارسی‌زبانان می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.

بر اساس این گزارش، علاقه‌مندان برای شرکت و ارسال اثر به سومین جشنواره داستان کوتاه «جایزه ادبی تسنیم» می‌توانند مشخصات کامل خود را به پیوست اثر به نشانی Tasnimfestival3@gmail.com و سایت رسمی جشنواره به نشانی www.Tasnim_ins.com  ارسال کنند.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها