امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۱:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113210
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، فیلم سینمایی «شهر موش‌های 2» طی روند صعودی گیشه خود تا شب گذشته به فروشی بیش از 5 میلیارد تومان دست یافت. علی ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، فیلم سینمایی «شهر موش‌های 2» طی روند صعودی گیشه خود تا شب گذشته به فروشی بیش از 5 میلیارد تومان دست یافت.

علی سرتیپی مدیرعامل مؤسسه فیلم ایران و تهیه‌کننده این فیلم در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، ضمن ابراز رضایت از گیشه بسیار خوب شهر موش‌های 2 عنوان کرد: این فیلم شب گذشته در تهران 180 میلیون و در شهرستان 125 میلیون تومان بوده است.

وی افزود: در حال حاضر این فیلم 85 سینما در سراسر کشور در اختیار دارد که بنابراین فروش این فیلم تا پایان روز پنج‌شنبه 27 شهریور ماه در تهران 3 میلیارد تومان و در شهرستان 2 میلیارد و 50 میلیون تومان بوده است که خدا را شکر گیشه فیلم ما سیر صعودی را طی می‌کند البته اکران‌های حال حاضر هم فیلمهای خوبی را در بر گرفته است اما استقبال مردم طی روزهای گذشته از فیلمها عجیب و غریب بوده است.

تهیه‌کننده شهر موش‌ها تأکید کرد: تا به حال یک میلیون و 200 هزار نفر در سراسر کشور فیلم «شهر موشهای 2» را دیده‌اند که ما امیدواریم این روند جذب مخاطب ادامه پیدا کند.

بنا بر این گزارش، فیلم سینمایی خواب‌زده‌ها ساخته فریدون جیرانی هم که اکران خود را با 18 سینما در تهران به سرگروهی سینما آفریقا از روز چهارشنبه آغاز کرد 40 میلیون تومان به فروش رسیده است.

سرتیپی در این باره به خبرنگار سینمایی فارس گفت: فروش فیلم خواب‌زده‌ها در روز اول نمایش عمومی خود بسیار خوب بوده و ما تبلیغات این فیلم را در سطح شهر از هفته آینده آغاز خواهیم کرد که این نیز به جذب مخاطب و فروش بیشتر فیلم کمک خواهد کرد.

بر اساس این گزارش، فیلم سینمایی «آرایش غلیظ» ساخته حمید نعمت‌الله نیز اکران خود را روز چهارشنبه 26 شهریور ماه با 20 سینما به سرگروهی سینما استقلال در تهران آغاز کرد.

سعید خانی مدیر پخش مؤسسه نسیم صبا در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، فروش این فیلم را طی روز چهارشنبه 15 میلیون تومان و پنج‌شنبه 35 میلیون تومان اعلام کرد و افزود: به نظرم این فروش آغازی بسیار خوب برای فیلم «آرایش غلیظ» به حساب می‌آید البته با توجه به اینکه ما در حال حاضر سینما فرهنگ را در اختیار نداریم باز هم جای شکر دارد.

همچنین احمد مختاری مدیر پخش هدایت فیلم در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس، گیشه فیلم سینمایی «آتش بس 2» را در روز چهارشنبه 42 میلیون تومان و پنجشنبه 66 میلیون تومان اعلام کرد و افزود: این فیلم در حال حاضر 18 سینما در اختیار دارد و امیدوارم دو سینمای دیگر اعم از سینما ایران و موزه سینما نیز به جمع سینماهای نمایش دهنده فیلم سینمایی «آتش بس2»‌ اضافه شوند.

بنابراین گزارش، فیلم سینمایی «آتش بس 2» ساخته تهمینه میلانی در حال حاضر 108 میلیون تومان از گیشه را به خود اختصاص داده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها