امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۹:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113213
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمد هوشمند تهیه‌کننده «پشت خاکریز» ضمن اعلام این خبر افزود: پس از پخش موفق مجموعه «پشت ماه» در شبکه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمد هوشمند تهیه‌کننده «پشت خاکریز» ضمن اعلام این خبر افزود: پس از پخش موفق مجموعه «پشت ماه» در شبکه مستند که به پشت‌صحنه سریال‌های ماه مبارک رمضان می‌پرداخت، این بار به سراغ ده مجموعه ماندگار دفاع مقدس سیما رفته‌ایم و در گفت‌و‌گو با بازیگران و عوامل سازنده این سریال‌ها و همچنین پخش تصاویری از پشت صحنه این مجموعه‌ها، خاطرات آن ها را زنده خواهیم کرد.

محمد هوشمند با اشاره به سختی‌های تولید این مجموعه با توجه به مشغله کاری هنرمندان و بازیگران این سریال‌ها، اضافه کرد : تاکنون ابراهیم حاتمی کیا،  اکبر عبدی ، مهدی هاشمی ، سید شهاب حسینی، فرهاد اصلانی، منوچهر محمدی، مسعود کرامتی، عاطفه رضوی،  نگار فروزنده ، مهشید افشار زاده، نفیسه روشن، اردلان شجاع کاوه و... جلوی دوربین «پشت خاکریز» حاضر شده‌اند و خاطرات خود را بازگو کرده‌اند. ضمن این‌که گروه «پشت خاکریز» همچنان مشغول ضبط قسمت‌های مختلف این برنامه هستند.

هوشمند ابراز امیدواری کرد که این مجموعه در ده قسمت ۶۰ دقیقه ای در هفته دفاع مقدس  هر شب ساعت 19روی آنتن برود .رقص پرواز، خاک سرخ،  شوق پرواز، شب هزار و یکم، قفسی برای پرواز، اخراجی‌ها ۱ ، نابرده رنج ، لیلی با من است، خوش رکاب و سفر به چزابه اسامی ده سریالی هستند که در « پشت خاکریز» مورد بررسی قرار می‌گیرند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار