امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۶:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113216
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
محمدتقی عزیزیان از نویسندگان دفاع مقدس کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، خبر از انتشار جدیدترین کتابش با نام «خون برف» داد و گفت: این ...

محمدتقی عزیزیان از نویسندگان دفاع مقدس کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، خبر از انتشار جدیدترین کتابش با نام «خون برف» داد و گفت: این رمان هم با موضوع دفاع مقدس نوشته شده است و شخصیت اصلی داستان مادر یک شهید گمنام است که دنبال پسرش می گردد.

وی افزود: در ماجرای داستان اتفاقات متعددی برای مادر شهید روی می‌دهد و شخصیت‌هایی در میانه‌های داستان به ماجرا اضافه می‌شوند مثل داماد خانواده یا هم رزم پسرش اما او پسرش را پیدا نمی‌کند.

عزیزیان درباره شیوه روایت داستان اظهار داشت: از تکنیک‌های جدید در روایت داستان استفاده کرده‌ام. روایت کل رمان روایت وارونه‌ای است که با نامه‌ای شروع می‌شود که درباره روزهای پایانی زندگی شهید است و آخر رمان هم مادر، راوی کودکی‌های فرزند شهیدش است.

این نویسنده گفت: از این گونه روایت استفاده کردم تا از خطی بودن رمان و خسته کننده شدن آن برای مخاطب فاصله بگیرم همچنین رمان در چند جا دچار شکست روایت و تغییر راوی می‌شود.

از محمدتقی عزیزیان تا کنون 15 کتاب در حوزه دفاع مقدس منتشر شده است که می‌توان به کتاب‌های «خط پایان»، «خط به خط»، «حوالی آسمان» و «آخرین خاکریز» اشاره کرد.

کتاب «خون برف» را بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خرم آباد منتشر کرده است و علاقه مندان برای تهیه این کتاب می‌توانند با شماره تلفن 06613224171 تماس بگیرند.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها