امروز : پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶ - 2017 May 25
۱۹:۲۸
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113225
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 151
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از وبگاه شمس توس، مرضیه افخم سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه‌ای وزارت امورخارجه در ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از وبگاه شمس توس، مرضیه افخم سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه‌ای وزارت امورخارجه در نامه‌ای به سیدجواد جعفری مدیرعامل بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) از تلاش‌های وی در برگزاری جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) تقدیر و تشکر کرد.

در بخشی از این نامه آمده است: بدینوسیله از مدیریت شایسته و تلاش بی‌وقفه جنابعالی و فعالیت منظم و صمیمانه همکاران گرامی در طول یک سال گذشته که به برگزاری مراسم اختتامیه دوازدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) همزمان با ایام با سعادت جشن ولادت آن امام همام(ع) منتهی شد، تشکر و قدردانی می‌نماید.

افخم در پایان این نامه خطاب به جعفری می‌نویسد: سلامت و موفقیت روزافزون جنابعالی را از خداوند منان مسألت دارم.
 
به گزارش فارس، دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) با مشارکت 946 هزار نفر در شب میلاد ثامن‌الحجج در مشهد مقدس به کار خود خاتمه داد. در این مراسم 16 خادم نمونه رضوی در دو بخش داخلی و خارجی تقدیر شدند که از میان آن‌ها می‌توان به محمدعلی کریمخانی، احمد مسجدجامعی، سیروس مقدم و سهیل اسعد(ادگاردو روبین) اشاره کرد.

این گزارش می‌افزاید: بیش از 360 تشکل مردمی و دولتی در برگزاری برنامه‌های موضوعی جشنواره امام رضا(ع)‌ مشارکت دارند. به عنوان نمونه در شورای هماهنگی ستاد بزرگداشت دهه کرامت بیش از سی دستگاه عضو هستند یا در شورای بین‌الملل جشنواره بیش از بیست نهاد و تشکل عضویت دارند.

انتهای پیام/ک

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار