امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۹:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11326
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۴۵
تعداد بازدید: 164
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سپاه، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سپاه، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در همایش نهضت روشنگری که با حضور پایوران سپاه فجر استان فارس و یگان‌هایی از نیروی هوایی و دریایی سپاه در این استان برگزار شد، امام(ره) را بیدار کننده عالم از خواب غفلت دانست و گفت: امام خمینی(ره) مسیر بشریت را برای قرن‌ها باز گذاشت و اسلام را دوباره تجدید حیات داد و بعثت مجددی در حیات اسلام رقم زد و مسلمانان عالم را از خواب غفلت بیدار کرد.

سلامی افزود: حضرت امام خمینی (ره) توانست منطق اسلام را در زیباترین عبارات به همه جهان معرفی کند و قدرت‌های بزرگ را در بی منطقی به شکست بکشاند.

وی با بیان این مطلب که حضرت امام(ره) نظم ساخته شده قدرت‌های بزرگ را فرونشاند، تصریح کرد: امام راحل توانست یک جنگ بزرگ را علیه صف بندی جهانی در زیباترین شکل به انتها برساند و سرانجام با قلبی مطمئن و دلی آرام محضر حق تعالی را درک کند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: اگر خداوند حضرت امام خمینی (ره) را از ما گرفت به ما رهبری عنایت کرد که در اندیشه، ژرفای تفکر، آینده‌نگری، قدرت و نفوذ در دنیای ذهن دشمن، قدرت ذهن خوانی دشمن، روح وارستگی، فداکاری، شجاعت، خردمندی و عقلانیت، اسلام شناسی و منطق، به انفعال کشاندن دشمن، رأفت و مهربانی و قدرت الهام بخشی برای همه عالم اسلام نمونه است و این خود مائده الهی و از عنایات خاصه حضرت حق تعالی است.

سلامی با بیان اینکه امروز توازن قوا در جهان تغییر کرده است، تصریح کرد: میدان موازنه قوا در جهان با رقابت راهبردی جمهوری اسلامی ایران و ایالات متحده آمریکا توصیف می‌شود که این در حالیست که در گذشته میدان موازنه قوا در رقابت آمریکا و شوروی توصیف می شد.

وی با بیان این مطلب که ما همه تحولات را رصد می کنیم، گفت: امروز دشمن به ناکامی و عدم توفیق رسیده است و ایران در تمام صحنه‌ها پیروز آشکار بوده و همه روندها و استراتژی که دشمن برای مدیریت بر تحول اسلام طراحی کرده است را با انتقال روح مقاومت با ناکامی مواجه کرده است.

جانشین فرمانده کل سپاه با توجه به نزدیک شدن به انتخابات 24 خرداد افزود: انتخابات برای ما یک رخداد سیاسی داخلی نیست بلکه یک عملیات در یک مجموعه جنگ عملیاتی است و امروز نبرد در اندیشه و باورهای ماست.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها