امروز : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 23
۰۶:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113261
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۰۸
تعداد بازدید: 65
گروه اهل الحق، حزب الله عراق، جنبش صدر، ضمن محکوم کردن این حمله تروریستی، از دولت فعلی عراق درخواست کردند که فورا اوضاع امنیتی پایتخت به حالت ...

گروه اهل الحق، حزب الله عراق، جنبش صدر، ضمن محکوم کردن این حمله تروریستی، از دولت فعلی عراق درخواست کردند که فورا اوضاع امنیتی پایتخت به حالت استاندارد و طبيعی برساند.

به گزارش پیروان مــوعــود، در پی حملات تروریستی پنج شنبه شب به شهر مقدس کاظمین، بسیاری از گروه های سیاسی شیعی عراق این حملات ددمنشانه و ضد انساني را محکوم کردند و از نیروهای امنیتی عراق درخواست کردند که در این ایام بهانه ای به دست تروریست ها ندهند.

در همين حال رسانه های عراقي گزارش داده اند که طبق نقشه گروه های تکفیری قرار بود به زندان کاظمین حمله شود و مجرمین و جنايتکاران را از آنجا آزاد سازند، بعد از آن به حرم مطهر امامین جوادین علیهم السلام حمله ور شوند و آن مکان مقدس را تخریب کنند.

اما بحمد الله و با عنایت امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف این عملیات به کلی خنثی شد، و حتی عاملین این عملیات شناسایی و دستگیر شدند.

در همين راستا آمارها حکايت از آن دارد که در پی حمله به زائران و مجاوران امامین جوادین علیهم السلام، تاکنون 40 نفر شهید و تعدادی دیگر زخمی شدند.

از سوي ديگر گروه های سیاسی شیعی، هشدار دادند که بدون شک این حمله تروریست ها به این معناست که ايالات متحده آمریکا راه را برای خود جهت ورود به عراق هموار سازد.

بر همين اساس گروه اهل الحق، حزب الله عراق، جنبش صدر، ضمن محکوم کردن این حمله تروریستی، از دولت فعلی عراق درخواست کردند که فورا اوضاع امنیتی پایتخت به حالت استاندارد و طبيعی برساند.

شیعه آنلاین

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها