امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۱:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113281
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۲۸
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دستور کار کمیسیون‌های اقتصادی مجلس برای هفته جاری تعیین شد. بر این اساس کمیسیون مشترک ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دستور کار کمیسیون‌های اقتصادی مجلس برای هفته جاری تعیین شد. بر این اساس کمیسیون مشترک لایحه رفع موانع تولید رقابت‌پذیر و ارتقاء نظام مالی کشور روز یکشنبه به این لایحه رسیدگی خواهد کرد و گزارش کارگروه‌ها را دریافت می‌کند.

همچنین روز دوشنبه تعیین تکلیف طرح‌های اصلاح برخی از قوانین در راستای حمایت از تولید ملی، مواد ارجاعی از طرح و لایحه الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت، طرح حمایت از تولید ملی در شرایط ویژه اقتصادی کشور و زمینه‌سازی توسعه اقتصادی در دستور کار است.

روز سه‌شنبه کمیسیون اجتماعی میزبان وزیر تعاون، کار و رفاه برای پاسخگویی به سوالات آقایان خجسته، ثروتی، نیازآذری، بهمنی، کوچکی‌نژاد، کارخانه، زاهدی و آقامحمدی خواهد بود. براین اساس در کمیسیون اقتصادی نیز تقاضای سید هادی حسینی برای تحقیق و تفحص از عملکرد بانک مسکن روز یکشنبه در دستور کار این کمسیون است، همچنین موضوع دائمی شدن قانون مالیات بر ارزش افزوده و نیز مباحث مربوط به آن بررسی خواهد شد.

روز یکشنبه 5 نفر از اعضای کمیسیون جهت عضویت در کمیسیون مشترک رسیدگی به طرح حمایت از تولید ملی انتخاب خواهند شد، روز سه شنبه نیز کمیسیون برنامه و بودجه ادامه بررسی چگونگی تخصیص منابع بانکی را در دستور کار دارد.

همچنین روز سه‌شنبه وزیر صنعت برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان آقایان فتاحی، سلیمی، خجسته، اسدی، طباطبائی، قاضی‌پور، دهقانی، خان‌مکانی به کمیسیون صنایع مجلس خواهد رفت.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها