امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۲۳:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113288
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۳۳
تعداد بازدید: 127
سید احمد حسینی، مدیر کل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;

سید احمد حسینی، مدیر کل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و در پاسخ به این پرسش که «آیا شماره تلفنی برای اعلام مشکلات مردمی در خصوص کتاب‌های درسی وجود دارد؟»، اظهار داشت: شماره تلفن 88827778-021 مربوط به مشکلات کتاب‌های درسی است.

وی افزود: مردم می‌توانند با شماره تلفن مذکور تماس گرفته و مشکلاتی که احیاناً در خصوص قیمت کتاب و گرانفروشی، کسری کتاب و توزیع لوازم التحریر اجباری به همراه کتاب باشد را اعلام کنند.

حسینی ادامه داد: یک تیم بازرسی در این خصوص وجود دارد و بلافاصله پس از اینکه موضوعی اعلام شود، این بازرسان به محل مورد نظر اعزام می‌شوند.

مدیر کل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی وزارت آموزش و پرورش با تأکید بر اینکه کتابفروشی‌ها باید کتاب‌های درسی را به قیمت پشت جلد به فروش برسانند، خاطرنشان کرد: قیمت کتاب‌های درسی در سراسر کشور و حتی در دورترین مناطق باید با قیمت پشت جلد به فروش برسد.

به گزارش فارس، توزیع کتاب‌های درسی در واحدهای آموزشی و کتاب‌ فروشی‌های کشور آغاز شده است و با شروع سال تحصیلی جدید تمام دانش‌آموزان کتاب مورد نظر پایه تحصیلی خود را در اختیار خواهند داشت.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها