امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۲۱:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113297
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۳۳
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران، در گفت‌وگویی با نشریه «صدا» درباره تشکیل مجلس ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران، در گفت‌وگویی با نشریه «صدا» درباره تشکیل مجلس دهم شبیه مجلس پنجم و تأکید اصلاح‌طلبان بر اشخاصی مانند ناطق و لاریجانی و اینکه آیا این می‌تواند تاکتیک اصلاح‌طلبان باشد یا خیر، گفت:‌ بله، اگر اصلاح‌طلبان به این نتیجه برسند و اگر ما واقعا بخواهیم مسائل بحرانی کشور را که بعضی از آنها کمتر از شرایط جنگ نیست، با همدلی حل و فصل کنیم حتما نیاز داریم که وحدت تاکتیکی یا حتی استراتژیک با کسانی که از نظر تحلیل سیاسی با آنها مخالف هستیم، داشته باشیم.

کرباسچی در خصوص اینکه چرا اصلاح‌طلبان با وجود گشایش فضا فعالیت حزبی‌شان رونق نگرفته است، گفت:‌ بهار فعالیت احزاب در زمان انتخابات است.

کرباسچی افزود: طبیعی است که برخی از احزاب اصلاح‌طلب گرفتاری‌هایی دارند و در این مدت برایشان تضیقاتی فراهم شده است و برخی از آنها که تضیقات آنچنانی نداشتند، گرفتاری و مشکلات دیگری دارند.

دبیرکل حزب کارگزاران یادآور شد:‌برخی از احزاب اصلاح‌طلب در همین فاصله، جلسات، اجتماعات و کنگره‌هایی داشته‌اند اما همانطور که گفته شد خیلی گسترده نبوده و من موافقم که این یک نقطه ضعف است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها