امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۴:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113327
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
پندار توفیقی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در خصوص دو شکست متوالی آبی‌پوشان در لیگ برتر اظهار داشت: به هر حال اینها

پندار توفیقی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در خصوص دو شکست متوالی آبی‌پوشان در لیگ برتر اظهار داشت: به هر حال اینها مباحث فنی است و تیم‌ها بالا و پایین دارند. پدیده هم روز گذشته 4 گل خورد و در لیگ برتر این اتفاقات می‌افتد اگر آرش برهانی و محمد قاضی آن توپ‌ها را گل می‌کردند ما بهترین تیم دنیا بودیم و قلعه‌نویی بهترین مربی دنیا. البته من مطمئن هستم قلعه‌نویی هنر جمع کردن استقلال را دارد و تیم را از این شرایط خارج می‌کند.

وی در خصوص اینکه گفته می‌شود قرار است بازیکنان استقلال به خاطر این دو شکست جریمه شوند، گفت: کار گروهی از 4 هفته پیش در این زمینه تشکیل شده که آقایان صاحب‌پناه، پورحیدری، معینی و صادق‌پور مسئول تدوین آئین‌نامه انضباطی هستند که به محض آماده شدن در این خصوص تصمیم‌گیری می‌شود اما باید همه چیز را پذیرفت بخصوص اینکه استقلال بازیکنان کلید‌ی‌اش را به دلیل مصدومتیت نداشت وما هم تلاش می‌کنیم که به تیم کمک کنیم.

عضو هیأت مدیره استقلال با اشاره به اینکه فردا اعضای هیأت مدیره مثل هر هفته جلسه را برگزار می‌کنند، گفت: در غیاب آقایان افشارزاده و نجف‌نژاد که به کره سفر کرده‌اند بقیه اعضا در خصوص شرایط عمومی باشگاه صحبت خواهند کرد.

توفیقی در خصوص اینکه افجه‌ای مدعی شده پرداختی‌ها روال عادی خود را دارد اما بازیکنانی مثل قاضی، تیموریان، خرسندنیا، فخرالدینی و نوری موعد دریافت مطالباتشان فرا رسیده است،‌گفت: من نمی‌خواهم اسمی از بازیکین ببرم اما همه تیم پیش‌پرداخت‌های خود را گرفته‌اند و شاید در قرارداد برخی بازیکنان بندی وجود داشته باشد که درصدی از قراردادشان بعد از گذشت چند هفته از لیگ پرداخت شود. ما هم در صدد تامین منابع مالی هستیم و به زودی مطالبات بازیکنان را پرداخت خواهیم کرد.
انتهای پیام/خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها