امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۲۱:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113341
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
حسین گروسی نماینده مردم شهریار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به بسته خروج از رکود

حسین گروسی نماینده مردم شهریار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به بسته خروج از رکود پیشنهاد شده از سوی دولت به مجلس اظهار داشت:‌ این بسته شامل 30 ماده است که در آن چگونگی تشویق سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی به سرمایه‌گذاری، مورد توجه قرار گرفته است.

وی با اشاره به نگاه این بسته به معافیت‌های مالیاتی برای تولید‌کنندگان افزود: بسته خروج از رکود اقتصادی برای کسانی که اهتمام بیشتری نسبت به رونق کسب و کار در داخل کشور داشته باشند، مشوق‌های قوی‌تری را در نظر گرفته است.

عضو کمیسیون صنایع مجلس در ادامه خاطرنشان کرد:‌ هرچند دولت، طرح‌های بیشتر و مجلس، انتظارات وسیع‌تری را برای پیشنهاد و اجرا به‌ منظور خروج اقتصاد کشور از رکود را دارند، اما فعلاً این 30 ماده برای تسریع در آغاز کار در اولویت قرار گرفته است، که انشاءالله در آینده نزدیک سایر الزامات نیز برای بررسی به مجلس ارائه خواهد شد.

گروسی از بررسی مواد بسته پیشنهادی دولت در کمیسیون‌های تخصصی خبر داد و بیان کرد: نمایندگان نیز پیشنهادها و نقطه‌نظرات خود را در باره این ماده‌ها مطرح خواهند کرد.

نماینده شهریار در پایان تصریح کرد: ارزیابی ما از بسته خروج از رکود دولت مثبت است، اما به هر حال نمایندگان نیز نظراتی دارند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها