امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۱۸:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113344
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 66
به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محسن رفیق دوست رئیس هیات امنای موسسه شهدای موتلفه اسلامی گفت: بزرگترین افتخار من، مقلدی امام ...

به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محسن رفیق دوست رئیس هیات امنای موسسه شهدای موتلفه اسلامی گفت: بزرگترین افتخار من، مقلدی امام و رهبری و شاگردی مرحوم حاج حبیب الله عسگر اولادی بود.
 
وی که در جمع هیات امنا، هیات مدیره، مدیران، معلمان و کارمندان موسسه شهدای موتلفه اسلامی سخن می گفت در ادامه با اشاره به نحوه تشکیل مدرسه شهدای موتلفه اسلامی اظهار داشت: مرحوم عسگر اولادی اجازه تاسیس این مکان را از رهبری گرفتند و سپس به من گفتند تو هم باید در هیات موسس بیایی و فعال باشی، از آن مرحوم سوال کردم که چه کمبودی را احساس می کنید که می خواهید این مدرسه را بنا کنید؟ آیا می خواهید همچون مدرسه علوی و رفاه باشد؟ مرحوم عسگر اولادی گفت هدف از تاسیس این نه مدرسه علوی و نه رفاه است این مدرسه تربیت دختر و پسر و زن و مردی است که انقلاب اسلامی و امام و مشی و هدف انقلاب را بشناسد و آن دانش آموز به دانشگاه رنگ دهد نه اینکه رنگ بپذیرد.
 
رفیق دوست در ادامه با اشاره به تهاجم فرهنگی غرب بیان داشت: در حال حاضر بیش از 4000 هزار سایت غیر اخلاقی و غیر مناسب برای از بین بردن اسلام و بنیان خانواده مشغول کار هستند و برای مقابله با آنها باید فعالیت جدی انجام داد و ارتباط محکم و صمیمی و محسوس بین خانه و مدرسه برقرار شود.
 
وی ادامه داد: ایران باید پر از مدرسه شهدای موتلفه اسلامی باشد تا شیر زن و شیر مرد تربیت کند. کسانی که در زمان فتنه به میدان بیایند و از ولایت دفاع کنند. مدرسه شهدای موتلفه اسلامی در این مسیر حرکت کرده و حرکت خواهد کرد.
 
رفیق دوست تاکید کرد: امید من به به مدارس شهدای موتلفه اسلامی است. اینجا محل زندگی یک نسلی است که انقلاب از آن نسل به وجود آمد. باید دختران و پسران را به سلاح بصیرت و تقوا مجهز کرد.
 
وی در ادامه با اشاره به ضرورت بصیرت گفت: باطل همواره در لباس حق جلوه می کند و جز با بصیرت نمی توان باطل را شناخت.
 
وزیر سابق سپاه اظهار داشت: فارغ التحصیل مدرسه موتلفه اسلامی از اصول و ویژگی های انقلاب دفاع می کنند . دختران و پسران ما باید متعهد و با بصیرت باشند. هدف ما تربیت نسلی است که انقلابی، رهبر شناس و با بصیرت کامل باشد تا در هر کجا قرار گرفت بدرخشد.
 
عابدینی مدیر عامل موسسه شهدای موتلفه اسلامی نیز در این همایش ضمن تبریک سال جدید تحصیلی گفت: راه بزرگان و شهدا که این موسسه را به وجود آوردند راه انقلاب و ولایت فقیه است که با تمام توان این راه را ادامه می دهیم.
 
وی ادامه داد: مدرسه شهدای موتلفه اسلامی توسط 10 نفر از یاران امام پایه گذاری شد و در زمان قبل از انقلاب و در زندانها ، بزرگان به فکر نیرو سازی بودند.
 
عابدینی تاکید کرد: هدف این موسسه تربیت نیروهایی دین دار،دانا و ولایتمدار است تا فضای اسلامی برقرار شود.
 
وی در ادامه تاکید کرد: ما باید افرادی را تربیت کنیم که فکر جهانی داشته باشند و دانش آموزانی بسازیم که پرچم مقدس جمهوری اسلامی را در دنیا افراشته کنند.
 
عابدینی خطاب به کارمندان و مدیران و معلمان موسسه شهدای موتلفه اسلامی اظهار داشت: سرنوشت دانش آموزان در دستان شماست، باید فرآیند برخورد و فضای اسلامی حفظ شود تابتوانیم بر اساس خواسته‌های بزرگان حرکت کنیم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها