امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۱:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113347
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
محمد ودود حیدری رئیس سازمان بسیج دانشجویی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به سخنان رئیس‌جمهور قبل از ...

محمد ودود حیدری رئیس سازمان بسیج دانشجویی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به سخنان رئیس‌جمهور قبل از سفر به نیویورک، گفت: روحانی به عنوان رئیس‌جمهور و نماینده رسمی ایران در مذاکرات، گفت‌وگوها، جلسات و برنامه‌های خارج از کشور حاضر می‌شود پس می‌بایست منافع ملی و ارزش‌های اسلامی را درنظر بگیرد.

حیدری تصریح کرد: روحانی امروز از ملتی نمایندگی دارد که این ملت 35 سال قبل با یک انقلاب باعث تغییرات بنیادین در دنیا شد و چالش‌های بزرگی برای نظام سلطه ایجاد کرد و در هشت سال جنگ تحمیلی مقتدرانه در مقابل استکبار و دشمنان ایستادند، پس باید با در نظر گرفتن این مسائل، مواضع مقتدرانه‌ای در مقابل دشمنان داشته باشد.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی با اشاره به رفتار خصمانه آمریکا علیه ملت ایران، تأکید کرد: رفتار آمریکا از ابتدای انقلاب با مردم کشور و نظام ما توأم با دشمنی بوده و آنها همواره برای ضربه زدن به نظام ما تلاش کرده‌اند. البته رفتارهای آمریکا با مردم ایران قبل از انقلاب هم روشن است و آنها در آن زمان هم همیشه خصمانه با ما برخورد کرده‌‌اند.

حیدری ضمن یادآوری این سخن رئیس‌جمهور که گفت «ما تا قیامت نمی‌توانیم با آمریکا قهر باشیم»، تاکید کرد: این گفته درست است، ولی دشمنی ما با آمریکا تا روزی که آنها دست از رفتارهای استکباری خود برنداشته‌اند ادامه خواهد داشت. البته به اعتقاد ما آمریکا تا زمان تشکیل حکومت جهانی اسلام مستضعفین از خوی استکباری خود و رفتار خصمانه‌اش دست نخواهد کشید و بسیار ساده‌اندیشی است که احساس کنیم آمریکا دست از دشمنی‌ با ما می‌کشد و ساده‌اندیشی در رابطه با آمریکا خسارت‌های جبران‌ناپذیری را به ما خواهد زد و ملت ایران هرگز از سهل‌انگاری مسئولان نخواهند گذشت. این مردم از سلطه‌گری و خودبزرگ‌بینی امریکا نفرت دارند.

وی افزود: مشکل ایران و آمریکا تنها زمانی حل می‌شود که این شیطان بزرگ ماهیت انقلاب اسلامی و نقش رهبری انقلاب اسلامی را در جهان امروز بپذیرد. مطمئنا خصومت‌های آمریکا علیه ملت ایران همچنان تداوم خواهد داشت زیرا ریشه این دشمنی در مباحث اعتقادی ملت ایران است.

حیدری با اشاره به نقش رژیم صهیونیستی در رابطه با آمریکا گفت: چه کسی است که نداند پشت پرده شیطنت‌های آمریکا رژیم صهیونیستی است. با تغییر رئیس‌جمهور آمریکا تنها مهره‌ها هستند که عوض می‌شوند و سیاست‌ها تغییری نخواهند کرد. پس دیدار اوباما با روحانی مشکلی را حل نخواهد کرد و تنها تکیه بر توان و نیروی داخل است که به ما کمک می‌کند.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی در خاتمه اظهار داشت: اگر دیدار روحانی با اوباما را پیروزی به حساب بیاوریم، اشتباه راهبردی کرده‌ایم. دیدار روحانی و اوباما نه تنها باعث پیشرفت در مذاکرات نمی‌شود بلکه این روند را هم با مشکل روبه‌رو می‌کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها