امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۰:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113365
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، عباسعلی جعفری معاون بهره‌وری اقتصادی موقوفات و بقاع متبرکه سازمان اوقاف و امور خیریه به اولویت‌های ویژه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، عباسعلی جعفری معاون بهره‌وری اقتصادی موقوفات و بقاع متبرکه سازمان اوقاف و امور خیریه به اولویت‌های ویژه این سازمان در زمینه احیای موقوفات اشاره و تصریح کرد: ورود اطلاعات رقبات در سامانه، سامانه‌ای شدن گردش کار اجارات، رسیدگی به اسناد اجارات منقضی شده، ایجاد هماهنگی بیشتر فی مابین مسئولین، ایجاد مدیریت سیستمی در تمام ادارات اوقاف استان‌ها و ادارات تابعه و ابلاغ برنامه‌های مصوب سال به شهرستان‌ها از جمله اولویت‌های سازمان اوقاف و امور خیریه کشور است.

‌معاون بهره‌وری اقتصادی موقوفات و بقاع متبرکه سازمان اوقاف و امور خیریه ادامه داد: باید جلسات، خروجی متناسب با اهداف سازمان را داشته باشد و موجبات هماهنگی بیشتر مسئولین با یکدیگر شود.

وی در ادامه، دغدغه نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه را رسیدگی به اسناد اجاره موقوفات منقضی شده اعلام کرد و افزود: حتی یک مورد پرونده اجاره منقضی شده تا پایان سال نباید در کشور باقی بماند و باید مسئولین در این مورد توجه ویژه‌ای به خرج دهند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها