امروز : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 23
۰۶:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11338
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۴۵
تعداد بازدید: 138
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مصطفی محمد نجار وزیر کشور در پایان جلسه هیئت دولت و در جمع خبرنگاران در ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مصطفی محمد نجار وزیر کشور در پایان جلسه هیئت دولت و در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره آخرین تحولات مرتبط با برگزاری انتخابات گفت: هم اکنون ما در انتخابات ریاست جمهوری در مرحله تبلیغات قرار داریم و انشاالله بعد از قطعی شدن تایید صلاحیت‌ها درباره انتخابات شوراها از 16 خرداد ماه تبلیغات مرتبط با آن نیز آغاز می‌شود.

وی افزود: در روز گذشته ما جلسه‌ای به اتفاق معاونین سیاسی امنیتی تمام استانهای کشور داشتیم و در طی چند ساعت مسائل مربوط به بحث اجرای انتخابات را بررسی کردیم که خوشبختانه آمادگی‌ها بسیار خوب است.

وزیر کشور در ادامه با اشاره به آمادگی خانواده بزرگ وزارت کشور برای برگزاری انتخابات گفت: تقاضای ما از کاندیداهای عزیز این است که از سیاه نمایی خودداری کنند و به صورت ایجابی وارد فضای تبلیغات شوند تا امید و نشاط در فضای انتخابات همواره وجود داشته باشد.

نجار گفت: مسئله دیگر که ما از آن به هیچ عنوان کوتاه نخواهیم آمد، بحث قانون و اجرای صحیح آن است و بر طبق سخنان مقام معظم رهبری ما طبق مر قانون عمل خواهیم کرد.

وی افزود: انشاالله ما در انتخابات با حضور گسترده مردم، شاهد شور و حماسه سیاسی خواهیم بود.

نجار در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود در هنگام برگزاری انتخابات مرزها بسته می‌شود، گفت: خوشبختانه کشور ما بالاترین امنیت را به لحاظ استانداردهای جهانی با وجود حضور در یکی از پرمخاطره ترین مناطق جهان دارد.

وی افزود: کشور ما از بالاترین استانداردهای امنیتی برخودار است و به نظر من نیاز به کارهای امنیتی خاصی نیست.

وزیر کشور تصریح کرد: با این حال ما ستاد امنیتی انتخابات را در شورای امنیت تشکیل داده ایم اما دربحث امنیت انتخابات جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد.

همچنین نجار در پاسخ به سوالی درباره فرافکنی برخی از مقامات و کشورهای غربی درباره انتخابات ایران گفت: به نظر من مطرح کردن این گونه بحث‌ها تنها نوعی فرافکنی است چرا که آنها با بحران مشروعیت و کاهش مشارکت در انتخابات روبرو هستند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها