امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۲:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113384
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از کرمان، فرزاد رضایی ظهر امروز در نشست هم‌اندیشی معاونان پژوهشی دستگاه‌های مختلف استان کرمان اظهار داشت:

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از کرمان، فرزاد رضایی ظهر امروز در نشست هم‌اندیشی معاونان پژوهشی دستگاه‌های مختلف استان کرمان اظهار داشت: پژوهش‌های دانشگاه علوم پزشکی کرمان در زمینه‌های مختلف قابل تقدیر است.

وی تصریح کرد: جهاد دانشگاهی کرمان نیز به‌منظور وظیفه خود در حوزه‌های سلامت تاکنون اقداماتی را انجام داده‌ که برای به ثمر نشستن سایر پروژه‌های تحقیقاتی نیازمند هم‌افزایی با معاونت پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی است.

معاون پژوهشی جهاد دانشگاهی کرمان به بانک خون نمایندگی رویان و کلینیک دندانپزشکی تخصصی کرمان اشاره کرد و گفت: در ارتقای فعالیت‌های پژوهشی آمادگی خود را برای همکاری با دانشگاه علوم پزشکی اعلام می‌داریم.

وی از افتتاح کلینیک تخصصی پوست در کرمان خبر داد و گفت: این کلینیک با همکاری تخصص‌های دکتر اسفندیارپور و دکتر دماوندی تشکیل شده که آماده ارائه خدمات درمان مشکلات پوستی به‌صورت تخصصی است.

رضایی بیان داشت: در حال حاضر کلینیک ویژه دندانپزشکی دیگری هم در کرمان قابل افتتاح است که در بحث تامین نیرو هیئت علمی دانشگاه در ساعات مختلف خدمات را ارائه می‌دهند.

انتهای پیام/80028/ع20/ف4004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها