امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۵:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113385
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس ، ساکنان شهرک اوج کرج شامگاه سه شنبه با فریادهای یک زن که خودرویش به سرقت رفته بود به خیابان ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس ، ساکنان شهرک اوج کرج شامگاه سه شنبه با فریادهای یک زن که خودرویش به سرقت رفته بود به خیابان آمده و دورتا دور وی را حلقه کردند، مادر فریاد می زد و از مردم کمک می خواست که برخی ساکنان با خودروهای شخصی به تعقیب و گریز سارقان پرداختند و برخی با تماس تلفنی از پلیس کمک خواستند.

همه نگران سرنوشت ستایش 9 ماهه بودند که در خودروی مسروقه بود.

دقایقی از سرقت خودروی پراید سفید رنگ گذشته بود که پلیس در محل حاضر شد.

با صدا درآمدن تلفن منزل خانواده کودک بلافاصله جمعیت به دنبال مادر به سوی خیابان محل حادثه به حرکت درآمدند.

جوش و خروشی در خیابان های این شهرک به وجود آمد که ناگهان اهالی با کمال ناباوری، کودک گریان و خودروی رها شده را در خیابان شانزدهم اوج یافتند.

با اتمام تحقیقات پلیس، مادر نوزاد که همچنان متحیر مانده بود در توضیح چگونگی سرقت خودرو به همراه فرزندش گفت: « از محل کار به منزل برگشته بودم و پس از پیاده شدن از خودرو مشغول بازکردن در پارکینگ بودم که به یکباره دو جوان که در آن نزدیکی نشسته بودند بلافاصله داخل ماشین پریدند و خودرو را به سرقت بردند.

ستایش در صندلی عقب خودرو خواب بود. سخت متحیر و سراسیمه شدم . همسرم که در نزدیکی ما بود بلافاصله به تعقیب سارقان پرداخت اما بی نتیجه بود تا اینکه لحظاتی پس از سرقت، دو سارق جوان با شماره تلفن یکی از دوستانم که شماره وی روی تلفن همراهم در داخل ماشین بود، تماس گرفتند و محل رهاسازی ستایش و خودرو را اطلاع دادند.»

وی ادامه داد: سارقان در تماس تلفنی به دوستم گفته بودند به خاطر بچه از سرقت خودرو منصرف شده‌اند.

این مادر از اینکه فرزندنش سالم بود خدا را سپاس گفت و افزود: وجود ستایش 9 ماهه در داخل خودرو سارقان را پشیمان کرد و آنان تنها مدارک خودرو را به سرقت بردند.

بنا بر این گزارش، این سرقت در حالی انجام شد که پلیس بارها از مردم خواسته است که حین انتقال خودرو به داخل پارکینگ یا خارج کردن آن به ویژه موقع باز یا بستن کردن در پارکینگ به نکات ایمنی توجه کنند.

تحقیقات پلیس برای شناسایی دو سارق جوان آغاز شده است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار