امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۳:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113391
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سرتیپ دوم پاسدار حسین رحیمی در بیان جزئیات این خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه ...

به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سرتیپ دوم پاسدار حسین رحیمی در بیان جزئیات این خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه تعدادی از قاچاقچیان مسلح با استفاده از یک دستگاه خودرو تویوتا در امر جابه‌جایی مقادیر قابل توجهی مواد مخدر در محورهای فرعی شهرستان سراوان فعالیت دارند، پلیس بررسی موضوع را آغاز کردند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: مأموران انتظامی شهرستان سراوان و یگان تکاوری 111 قرارگاه عملیاتی عمار استان با اشرافیت اطلاعاتی و انجام اقدامات گسترده تخصصی، شب گذشته موفق به شناسایی خودرو قاچاقچیان در محور کوهک-سراوان شدند.

رئیس پلیس استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: ماموران پس از شناسایی خودرو حامل مواد به راننده دستور ایست صادر کردند که راننده بدون توجه به دستور پلیس اقدام به فرار کرده که ماموران با استفاده از موانع فیزیکی لاستیک‌های خودرو را پنجر کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: قاچاقچیان پس از طی مسافتی با تیراندازی به سوی ماموران با آنها درگیر شدند که به دلیل آتش شدید پلیس و تنگ شدن عرصه، قاچاقچیان با به جا گذاشتن خودرو حامل مواد و استفاده از تاریکی شب از محل متواری شدند.

سردار رحیمی ادامه داد: ماموران در بازرسی دقیق از خودرو تویوتا مقدار 786 کیلوم و 980 گرم تریاک کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان ضمن بیان یک عملیات موفق شبانه دیگر در شهرستان سراوان گفت: ماموران انتظامی در این شهرستان با اشرافیت اطلاعاتی به شناسایی یک دستگاه خودرو تویوتا دیگر متعلق به قاچاقچیان شده که پس از تعقیب و مراقبت نامحسوس به راننده دستور ایست داده که راننده ضمن عدم توجه به دستور پلیس با تیراندازی به سمت ماموران اقدام به فرار کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها