امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۹:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113403
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
علی اصغر فانی، وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و در خصوص سیاست آموزش و پرورش درباره مدارس

علی اصغر فانی، وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و در خصوص سیاست آموزش و پرورش درباره مدارس دونوبته، اظهار داشت: سیاست کلی این است که اگر تمام مدارس در نوبت صبح دایر شوند، خیلی بهتر است.

وی افزود: دانش‌آموزان صبح‌ها شاداب‌تر هستند و یادگیری بهتری دارند و معلمان بهتر می‌توانند بحث یادگیری را انجام دهند.

فانی با بیان اینکه قاعده این است که در همان نوبت اول خدمات آموزشی ارائه شود، خاطرنشان کرد: بعضی اوقات ممکن است در یک منطقه‌ای در چند مدرسه با کمبود فضای آموزشی مواجه باشیم یا مشکلاتی داشته باشیم که به ناچار نوبت دوم را فعال می‌کنیم.

وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش که «آیا قرار است بیمه‌گر بیمه طلایی فرهنگیان تغییر کند؟»، گفت: خیر، امسال که قرارداد داریم و قراردادمان را ادامه می‌دهیم.

وی در خصوص مشکلات بیمه طلایی فرهنگیان تصریح کرد: مشکلات این بیمه رو به بهبود است و در مجموع قریب به یک میلیون و 600 هزار نفر از فرهنگیان و خانواده‌های آنها در ذیل بیمه طلایی هستند و تغییر شرکت بیمه‌گر طول می‌کشد.

فانی گفت: آن اوایل با نقایصی همراه بودیم که این طبیعت تغییر، است ولی روز به روز وضعیت بهتر می‌شود و امیدواریم خدمات بهتری را از طریق بیمه آتیه سازان حافظ در اختیار فرهنگیان قرار دهیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها