امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۹:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113415
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در غزه، کمیته امداد امام خمینی همچنان به کمک‌های بشر دوستانه خود ادامه می‌دهد و تاکنون این ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در غزه، کمیته امداد امام خمینی همچنان به کمک‌های بشر دوستانه خود ادامه می‌دهد و تاکنون این کمک‌ها به دست هزاران خانواده فلسطینی آسیب دیده در نوار رسیده است.

در کنار کمیته امداد امام خمینی تعدادی از هیأت‌ها و جمعیت‌های خیریه فعال در غزه همکاری دارند که مهمترین و بارزترین آنها هیأت خیریه کمک به ملت فلسطین است که در فعالیت‌های بشر دوستانه خود بر اطلاعاتی تکیه می‌کند که پژوهشگران میدانی آن از سراسر نقاط نوار غزه به دست می‌آورند.

در این ارتباط «عمر شلح»، رئیس هیأت خیریه کمک به ملت فلسطین در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در غزه تصریح کرد که کمک‌های بشر دوستانه فوری را به فلسطینیان آسیب دیده اوایل تجاوز رژیم صهیونیستی به نوار غزه و همچنین پس از پایان این تجاوز ارائه دادیم و همچنان این کمک‌ها به خانواده‌های آواره و یا خانواده‌هایی که خانه‌های خود را کاملا از دست داده‌اند، ادامه دارد.

شلح درباره این کمک‌ها توضیح داد که این کمک‌ها در قالب توزیع کمک‌های غذایی و دارویی و پزشکی بوده است، به گونه‌ای که این هیأت اقدام به توزیع صدها سبد غذایی در میان خانواده‌های آواره‌ای کرده که هم اکنون در مدارس اسکان داده شده‌اند.

وی تاکید کرد: آنها درحال حاضر کمک‌های امدادی خود را بر مناطق و کوی‌هایی که شاهد تخریب گسترده بوده‌اند، مانند کوی الشجاعیه در غزه و دو شهرک خزاعه و الزنه در شرق شهر خانیونس در جنوب توار غزه و شهرک «بیت حانون» در شمال غزه متمرکز کرده‌اند.

شلح تاکید کرد:‌ آنها اجرای طرح‌های بی‌شماری مانند توزیع آب، داروهای خانگی، گاز، کمک‌های نقدی به کشاورزان آسیب دیده و ترمیم چاه‌های آب را مد نظر دارند.

وی خاطر نشان کرد:‌ هیأت خیریه اقدام به توزیع 500 کپسول گاز و خرید داروهای خانگی و توزیع آنها میان خانواده‌های آسیب دیده از جنگ به عنوان تامین نیازهای اساسی این خانواده‌ها کرد

شلح از نقش کمک‌های جمهوری اسلامی ایران به فلسطینیان نوار غزه و نقش آن در کاهش درد و رنج ملت فلسطین تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها