امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 26
۱۱:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113417
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری «انصارالله»، عناصر تکفیری در یمن که گفته می‌شود در خدمت دولت این ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری «انصارالله»، عناصر تکفیری در یمن که گفته می‌شود در خدمت دولت این کشور هستند، امروز چندین خمپاره به مناطقی در شرق ورزشگاه در صنعا شلیک کردند که در پی آن شش نفر از مخالفان دولت یمن کشته و چندین نفر دیگر نیز زخمی شدند.

به گفته منابع میدانی در صنعاء، این حمله خمپاره‌ای توسط شبه نظامیان وابسته به ژنرال «محسن الاحمر»، مشاور نظامی رئیس جمهور و طرفداران حزب سلفی «الاصلاح» صورت گرفت.

از سوی دیگر تیپ زرهی ارتش تعدادی از منازل را در منطقه الجراف مورد هدف قرار داد که منجر به تخریب منازل مسکونی شد.

این منابع میدانی همچنین تاکید کردند که درگیری های شدید بین مخالفان دولت و عناصر تکفیری در نزدیکی ساختمان رادیو و تلویزیون و در نزدیکی دانشگاه ایمان صورت گرفت.

دانشگاه صنعا و مدارس این شهر نیز در پی تشدید درگیری های امروز در پایتخت یمن تعصیل شد و همه فعالیت های آموزشی و تحصیلی متوقف شد.

این در حالی است که شرکت هواپیمایی صنعا نیز روز گذشته در بیانیه‌ای از تعویق پروازهای خارجی به صنعا به دلیل تشدید این درگیری ها خبر داد.
انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار