امروز : یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 22
۰۶:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113419
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از «هلا فلسطین»، «مروان برغوثی» عضو کمیته مرکزی جنبش فتح که در زندان‌های رژیم ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از «هلا فلسطین»، «مروان برغوثی» عضو کمیته مرکزی جنبش فتح که در زندان‌های رژیم صهیونیستی اسیر است در پاسخ به سوالات «رویترز» که از طریق باشگاه «الاسیر» ویژه امور اسرا به دست وی رسیده بود، آنچه اخیرا در نوار غزه اتفاق افتاده را یک پیروزی برای مقاومت و کل فلسطینیان توصیف و تاکید کرد ادامه مذاکرات آتش‌بس بی فایده است.

وی تاکید کرد که در حال حاضر باید بر تحریم شدید «اسرائیل» تمرکز شود تا بهای اشغال کرانه باختری توسط این رژیم باشد.

برغوثی در ادامه بر گسترش دامنه مبارزه با رژیم صهیونیستی که از سال 47 اراضی فلسطینی را اشغال کرده تاکید کرد و به اتخاذ استراتژی متفاوت از روش محافظه‌کارانه «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فراخواند.

وی تاکید کرد که آزادی در فلسطین جز با گسترش دامنه مقاومت که تحریم سیاسی، اقتصادی، امنیتی رژیم صهیونیستی با آن باشد، تحقق نمی‌یابد.

برغوثی تصریح کرد که حمله اخیر نشان داد که رژیم صهیونیستی قدرت پایان درگیری با نیروی نظامی را ندارد وتنها راه پایان درگیری‌ها، پایان اشغالگری رژیم صهیونیستی است.

این اسیر فلسطینی که به او به صورت غیابی مدال آزادی و ایثار داده شده در پایان گفت: به نظر نمی‌رسد اسرائیل آماده صلح حقیقی باشد بلکه به دنبال مذاکراتی است که از خلال آن اشغالگری خود را ادامه و شهرک‌ سازی خود را افزایش دهد و از انزوای بین‌المللی خود بکاهد.
انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها