امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۳:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113447
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;  به نقل از یوم السابع، عزام الاحمد عضو کمیته مرکزی جنبش فتح در جمع خبرنگاران در رام الله ...

 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;  به نقل از یوم السابع، عزام الاحمد عضو کمیته مرکزی جنبش فتح در جمع خبرنگاران در رام الله گفت که با توافق طرف مصری قرار شد که در چهارشنبه هفته جاری دیداری بین نمایندگان این جنبش با نمایندگان حماس در راستای حل مسائل موجود بین دو طرف برای تشکیل دولت آشتی ملی فلسطینی برگزار شود.

عزام الاحمد اعلام کرد که این دیدار با درخواست فتح در چارچوب جدول زمانی مورد توافق طرفین در قاهره برای از میان برداشتن موانع تشکیل دولت آشتی ملی فلسطینی برگزار خواهد شد.

این دیدار در شرایطی برگزار می‌شود که با پایان نبرد 51 روزه غزه محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان حملات لفظی را علیه حماس انجام داده است.

بنابر گزارش رسانه‌ها اختلاف بر سر تصمیم برای آغاز جنگ یکی از مسائل مورد اختلاف میان فتح و حماس در ساختار دولت آشتی ملی فلسطینی است.

همچنین عزام الاحمد خبر داده که مذاکرات غیرمستقیم میان طرف فلسطینی و اسرائیلی نیز روز سه شنبه با میانجی‌گری مصر برای تکمیل تلاش‌ها انجام خواهد گرفت.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار