امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۲:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113463
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
«محمد صوفی» تهیه کننده برنامه «رادیو هفت» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، با بیان اینکه برنامه رادیو هفت، روز 31 شهریور ویژه برنامه‌ای ...

«محمد صوفی» تهیه کننده برنامه «رادیو هفت» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، با بیان اینکه برنامه رادیو هفت، روز 31 شهریور ویژه برنامه‌ای برای تحویل پاییز دارد، گفت: رادیو هفت، روز دوشنبه طبق روال سال‌های گذشته در شروع فصل پاییز، به مناسبت شروع فصل پاییز و نه شروع مدارس، یک ویژه برنامه‌ای را تدارک دیده است، که همان طوری که ابتدای سال، لحظه تحویل سال را داریم، رادیو هفت این کار را در پاییز می‌کند. یعنی لحظه تحویل پاییز را داریم. کاملا همانند تغییر سال، تغییر فصل را در رادیو هفت جشن می‌گیریم. امسال نیز همین گونه است و فقط امسال طولانی‌ترین برنامه رادیو هفت در طول این سال‌ها را داریم که یک برنامه 5 ساعته است و از ساعت 20 تا ساعت 1 بامداد است.

وی در ادامه گفت: ویژه برنامه امسال رادیو هفت نسبت به ویژه برنامه‌های دیگر این برنامه، در طی این سال‌ها، بیشتر بوده است و زمان بیشتری را داریم که با مردم باشیم و طراحی کاملتری را برای این برنامه کرده‌ایم.

تهیه کننده رادیو هفت، با اشاره به متن‌های پاییزی خوانده شده در این ویژه برنامه، اظهار داشت: در این برنامه، امسال هم مثل برنامه‌های رادیو هفت، همراهان همیشگی این برنامه و چهره‌های مختلف، متن‌های پاییزیشان را خوانده‌اند و تفاوت در متن‌های پاییزی که خوانده می‌شود این است که به جای اینکه مثل هر سال تیم نویسندگان، متن را بنویسند، بخش عمده‌ای از متن‌های رادیو هفت، توسط مردم نوشته و فرستاده شد. امسال از طریق سایت رادیو هفت، راجع به متن‌های پاییزی، یک فراخوان عمومی داده‌ایم، تیم نویسندگان ما از میان هزار متنی که رسیده بود، تعدادی متن برتر را انتخاب کردند و آن متن‌ها توسط چهره‌هایی که در برنامه پاییز ما بودند، خوانده شد.

وی با معرفی برخی از مهمان‌ها در این ویژه برنامه، گفت: مهمان‌هایی که در این برنامه هستند بخشی از چهره‌های سینمایی و تلویزیونی و خواننده‌های جوان کشور هستند از آن جمله می‌توان به حامی، سروش صحت، ایلیا منفرد، برزو ارجمند، هوتن شکیبا، مسعود امامی، بابک حمیدیان، پوریا ساوجی، بابک برهانی، شهروز ابراهیمی، ژاله صامتی، یکتا ناصر، ستاره و لاله اسکندری، آناهیتا همتی و... اشاره کرد.

صوفی، بازخوانی ترانه «شد خزان» را از دیگر برنامه‌های این ویژه برنامه معرفی کرد و گفت: سه سال است که در رادیو هفت بازخوانی ترانه «شد خزان» را داریم، که هر بار، سه نفر از خوانندگان جوان کشور در سال‌های گذشته آمده بودند، اما  فرقی که امسال با سال های گذشته دارد این است که امسال، پیشکسوتان حوزه موسیقی «شد خزان» را بازخوانی کرده اند.

تهیه کننده برنامه رادیو هفت، با اشاره به بخش ویژه مناظره در این ویژه برنامه، اظهار داشت: بخش ویژه ای در برنامه لحظه تغییر فصل امسال داریم که یک مناظره پاییزی بین چهره های رادیو هفتی است به طوریکه مخالفان و موافقان پاییز یک مناظره‌ای با هم دارند. این مناظره بین امیرعلی نبویان و محمد بحرانی از یک طرف و مهدی پاکدل و بهرام عظیمی از طرف دیگر است که به عنوان مخالفان و موافقان پاییز با هم مناظره می کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها