امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۰۰:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113478
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کتاب «مدیریت جهادی» اثری از غلامحسین حیدری تفرشی که انتشارات حکمت و عرفان آن را ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کتاب «مدیریت جهادی» اثری از غلامحسین حیدری تفرشی که انتشارات حکمت و عرفان آن را منتشر نموده است.

این کتاب در 5 فصل و 188 صفحه منتشر شده است که در فصل نخست آن به الگوهای مدیریت جهادی و ابعاد و مولفه‌های مدیریت جهادی اشاره شده است و مولف کوشیده در این فصل تعاریف و پیشینه ورود این واژه به دایره واژگانی زبان جامعه را بررسی کند.

فصل دوم این کتاب تحت عنوان «تماشای سیمای مدیریت جهادی در آیینه شاخص‌های بنیادی» به تبیین شاخص‌های مدیریت جهادی پرداخته است.

در فصل سوم این کتاب به مباحث اخلاقی در مدیریت جهادی پرداخته شده است. ویژگی‌های مدیریت جهادی در فرهنگ امام خمینی (ره) و همچنین مدیریت جهادی در آیینه کلام از دیگر فصول این کتاب است.

«چهل ویژگی از سیمای مدیریت جهادی در آیات و روایات، ادب پارسی و در سخن نخبگان» عنوان فصل پنجم این کتاب است که خوانندگان با آن مواجه می‌شوند. در پایان این کتاب بخشی تحت عنوان کتابنامه قرار داده شده که در آن به 91 عنوان کتاب و منبعی که برای تدوین این کتاب از آن استفاده شده، نیز اشاره شده است.
تفکر، تدبر، تحقیق و تفقه، زیربنای مدیریت جهادی در سازمان‌ها و شرکت‌ها است و عامل رشد و پیشرفت آن‌ها است. مدیریت مبتنی بر جلب مشارکت همگانی می‌کوشید تا همه افراد جامعه را به مشارکت در اداره خردمندانه همه امور فراخواند. این کتاب بر آن است در عرصه مدیریت در جهان امروز، نظریات گوناگون درباره مدیریت جهادی را در عرصه‌های گوناگون بکاود و تازه‌ترین‌ها را در معرض دید خوانندگان قرار دهد.

کتاب «مدیریت جهادی» که انتشارات حکمت و عرفان آن را منتشر کرده توسط غلامحسین حیدری تفرشی تالیف شده و با قیمت 8500 تومان روانه بازار نشر شده است.

علاقه‌مندان به تهیه این کتاب می‌توانند با شماره 09121433667 تماس برقرار کنند.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها