امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۱:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11356
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۰
تعداد بازدید: 139
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روزنامه صهیونیستی«جروز الم پست» به نقل از «زیپی لیونی» نوشت که قضیه خاورمیانه به طور کلی بر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روزنامه صهیونیستی«جروز الم پست» به نقل از «زیپی لیونی» نوشت که قضیه خاورمیانه به طور کلی بر انتخاب از میان گزینه‌های بد متکی است اما با این حال عدم انجام دادن هیچ اقدامی، پیامدهایی به مراتب خطرناک‌تر از این گزینه‌ها خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه برخی‌ها موضوع امنیت را بهانه‌ای برای عدم ورود به مذاکرات قرار داده‌اند، افزود: ارائه امتیازات برای تحقق صلح در منطقه ضرورتا به معنای وارد آمدن خسارت به امنیت اسرائیل نیست و ورود به مذاکرات با فلسطینیان این حق را به اسرائیل خواهد داد تا هر تصمیمی لازم است برای دفاع از خود اتخاذ کند و گذشته از آن آمریکا عدم وارد آمدن خسارت به امنیت اسرائیل در صورت اجرای راه‌حل دولت را تضمین می‌کند.

لیونی تصریح کرد که «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی موافق تلاش‌ برای احیای مذاکرات صلح با طرف فلسطینی بر اساس راه‌حل دو دولت است همچنانکه برخی از مخالفان این گزینه همانند «نفتالی بینیت» رئیس حزب «خانه یهودی» نیز اخیرا با ایده مذاکرات موافقت کرده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها