امروز : چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 20
۲۳:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113560
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۰۳
تعداد بازدید: 79
به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، براساس اطلاعات دریافتی از سامانه‌های هوشمند تردد شمار بر‌خط‌، دوربین‌های نظارتی‌‌ و

به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، براساس اطلاعات دریافتی از سامانه‌های هوشمند تردد شمار بر‌خط‌، دوربین‌های نظارتی‌‌ و تصاویر دریافتی از گشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به‌ استثنای محورهای مسدود و ممنوع ذکر شده در پایین، بقیه محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آنها به ‌روال عادی در جریان است.

* پرترددترین محور‌های مواصلاتی کشور در 24 ساعت گذشته

آزادراه کرج-تهران، آزادراه ‌تهران-کرج، آزادراه قزوین - کرج و کرج-قزوین، محور قم-تهران و محور تبریز ایلخچی در 24 ساعت گذشته بیشترین تردد را داشته‌اند.

* محدودیت‌های ترافیکی راه‌‌ها تا اول مهر‌ماه

تردد موتورسیکلت تا ساعت 24 روز دوشنبه 31 شهریورماه از محورهای کرج - چالوس‌، هراز‌، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

تردد انواع تریلر و کامیون از محور کرج- چالوس کماکان ممنوع است.

‌تردد انواع وسایل نقلیه ‌‌از ساعت 14:00 روز دوشنبه‌ 31 شهریورماه تا ساعت 03:00 بامداد روز سه‌شنبه یکم مهرماه‌ از کرج به مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل‌ تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17:00 روز دوشنبه 31  شهریور تا ساعت 03:00‌ بامداد ‌‌روز سه‌شنبه یکم مهرماه‌ از‌ 15 کیلومتری جنوب مرزن آباد ( دزدبن) به سمت کرج یک طرفه خواهد بود.

‌تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14:00 روز سه‌شنبه یکم مهرماه تا ساعت 03:00 بامداد روز چهارشنبه دوم مهرماه ‌از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل‌ تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17:00 روز سه‌شنبه یکم مهرماه ‌تا ساعت 03:00 بامداد روز چهارشنبه دوم مهرماه‌ از 15 ‌کیلومتری جنوب مرزن آباد (‌دزدبن) به سمت کرج یک طرفه خواهد بود.

‌‌تردد انواع تریلر در محور هراز کماکان ممنوع است.

تردد همه کامیون‌ها و کامیونت ها به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 06‌ تا 24 فردا 31 شهریور ‌از محور هراز ممنوع است.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14:00 تا ساعت 24:00 روز دوشنبه 31 شهریورماه از رودهن محدوده مشاء به سمت آمل ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16:00 تا 24:00 از آب اسک تا رودهن (محدوده مشاء) به صورت یک طرفه خواهد بود.

‌تردد همه تریلرها به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 06:00 تا 24:00 فردا از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 15:00 تا 24:00 ‌یکشنبه و دوشنبه 30 و 31 شهریور از محور رشت قزوین و بالعکس ممنوع است.

در محور فاروج-شیروان-بجنورد-آشخانه-چمن بید-جنگل گلستان و بالعکس تردد همه تریلرها و کامیون‌ها به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 07:00 تا ساعت 23 روزهای 30 و 31 شهریور‌ممنوع است.

در محور زرین شهر-سفید دشت-بروجن-لردگان-ایذه و بالعکس تردد همه تریلرها و کامیونها به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 07:00 تا ساعت 23:00 روزهای 30 و 31 شهریور و نیز روز اول مهرماه ‌ممنوع است.

در محور قدیم کاشان-قم تردد همه خودروهای سواری تا ساعت 07:00 سه شنبه یکم مهرماه ‌از محور قدیم کاشان - قم ممنوع بوده و رانندگان این قبیل وسایل نقلیه باید از آزاد راه کاشان - قم تردد کنند.

در محور رامهرمز- بهبهان و بهبهان-گچساران و بالعکس تردد‌ همه تریلرها و کامیون‌ها به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 06:00 تا ساعت 23:00 روزهای 30 و 31 شهریور و نیز روز اول مهر ‌ممنوع است.

در محور هفتگل- ایذه- دهدز- شهرکرد و بالعکس تردد همه تریلرها و کامیون‌ها به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 06:00 تا ساعت 23:00 روزهای 30 و 31 شهریور و نیز روز یکم مهرماه ‌ممنوع است.

در محور دزفول-شوشتر- و شوشتر-اهواز و بالعکس تردد همه تریلرها و کامیون‌ها به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 06:00 تا ساعت 23:00 روزهای 30 و 31 شهریور ‌و همچنین روز اول مهرماه ‌ممنوع ‌است.

در محور قوچان-مشهد،سبزوار-مشهد و تربت حیدریه مشهد و بالعکس تردد همه تریلرها و کامیون‌ها به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 07:00 تا ساعت‌‌ 22:00 روزهای 30 و 31 شهریور ‌ممنوع است.

در محور جیرفت - راین - بافت و بالعکس تردد همه تریلرها و کامیونها به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 07:00 تا ساعت 23:00 روز 31 مهر ممنوع است.

در صورت نیاز به اعمال محدودیت‌های پیش بینی نشده در محورهای تحت پوشش استان‌ها به منظور کنترل و تنظیم عبور مرور وسایل نقلیه، رؤسای قرارگاه‌های پلیس راه با هماهنگی پلیس راه ناجا به صورت مقطعی و موضعی تصمیمات مقتضی اتخاذ می‌کنند.

‌در صورت نیاز به اعمال محدودیت‌های پیش بینی نشده در محورهای مواصلاتی بین استانی، رئیس قرارگاه پلیس راه استان با رؤسای قرارگاه پلیس راه استان‌های همجوار و ادارات کل راه ‌و حمل و نقل و پایانه‌های استان‌های مربوطه هماهنگی لازم به عمل آورده و پس از کسب مجوز از پلیس راه ناجا نسبت به اعمال محدودیت و ممنوعیت مورد نیاز اقدام لازم به عمل می‌آورد.​

* ممنوعیت تردد به‌ تفکیک یا اولویت وسایل نقلیه

‌در محور کرمان ـ راین ـ حسین‌آباد ـ جیرفت (ساردوئیه ـ جیرفت) واقع در استان کرمان به‌ دلیل مداخله با ترافیک شهری‏ و تردد در جاذبه‌های گردشگری و عبور 23 کیلومتری از مسیر فرعی، تردد خودروهای سنگین و حاملین فرآورده‌های نفتی ممنوع و مسیر جایگزین محور ترانزیت کرمان ـ دهبکری ـ جیرفت ، معرفی می‌شود؛ تردد وسایل نقلیه سواری در محور فوق بلامانع است.

* دیگر ممنوعیت‌ تردد به دلیل عملیات کارگاه جاده‌ایمحور همدان - اسدآباد‌ واقع در استان همدان، از‌ 20 شهریور تا 15 اسفند‌ 24 ساعته به دلیل اجرای عملیات احداث زیر گذر بهاران ‌حدفاصل کیلومتر 8  تا 10 ‌تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

کمربندی خورموج ـ بوشهر، واقع در استان بوشهر، مورخ 20 شهریور لغایت 20 آبان، از ساعت 5:30 الی 16 ‌به‌ دلیل اجرای عملیات لکه‌گیری و آسفالت‌ به طول 15 کیلومتر ‌تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

محور قم ـ گرمسار و بالعکس، واقع در استان‌های تهران‏، سمنان و قم به دلیل تمدید اجرای عملیات راهسازی، تا اطلاع بعدی‌ مسدود و مسیر جایگزین برای خودروهای سواری آزادراه قم ـ تهران، برای نقلیه سنگین محور قدیم قم ـ تهران و در ادامه برای همه خودروها، جاده امام‌رضا به سمت پاکدشت و گرمسار خواهد بود.

محور گناوه ـ دیلم‌ واقع در استان بوشهر، مورخ 20 شهریور لغایت 20 آبان، از ساعت 5:30 الی 16 به‌ دلیل اجرای عملیات لکه گیری و ترمیم‌ روکش آسفالت‏، در دونقطه به طول 6 کیلومتر‌ تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

انتهای پیام/‌

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها