امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۰:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113591
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، بشار اشد رئیس جمهور سوریه به مناسبت آغاز سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت پیامی را خطاب به ستاد برگزاری جشنواره ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، بشار اشد رئیس جمهور سوریه به مناسبت آغاز سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت پیامی را خطاب به ستاد برگزاری جشنواره ارسال کرد که توسط رایزن فرهنگی سوریه در ایران قرائت شد.

متن کامل این پیام به شرح زیر است:«تمدن ملت ها آیینه ای است برای نسل های آینده و هنر در همه اشکال متفاوت خود یکی از مهمترین و مترقی ترین جنبه های تمدن می باشد.

جشنواره شما امروزه با مضامین عالی آن بیش از یک جشنواره فیلم می باشد. فیلم های مقاومت حامل و حاوی پیام و ثبت کننده آن است. و آنچه که امروز به آن دست می آزید نگارش تاریخ واقعیت هایی می باشد که آنان خواهان دفن آن هستند، شما از راه ثبت وقایع فاصله و همچنین رنج هایی که سوریه از سوی تروریسم تکفیری دچار آن شده است. آنرا زنده نگه داشته و میداریم.

می دانم این یک رسالت سنگین است ، لیکن شما اهل آن می باشید، بنابراین این واقعیت ها را برای جهان منتقل نمایید و به عنوان تاریخ صادقانه، و نه تحریف شده همان طوری که آنان می خواهند باشد، برای نسل های آینده ثبت نمایید.

آرزوهای قلبی جهت توفیق شما و از خداوند سبحان خواهانم.

از صمیم قلب موفقیت شما را از خداوند سبحان  خواهانم».
بشار اسد
رئیس جمهوری عربی سوریه
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها