امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۱:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113601
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، صید عیسی دارایی نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (یکشنبه)

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، صید عیسی دارایی نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (یکشنبه) در نطق میان‌ دستور خود در صحن علنی با انتقاد از عملکرد نامطلوب سازمان تبلیغات اسلامی اظهار داشت: پس از سال‌ها عملکرد ناموفق و ضعیف این سازمان مشهود است.

وی با یادآوری اینکه امام راحل سازمان تبلیغات اسلامی را به عنوان نهادی مستقل بنیاد نهاد تا با تلاش شبانه‌روزی اهداف نظام جمهوری اسلامی به پیشبرد و چهره قابل قبولی ارائه دهد، افزود:‌ دغدغه‌های مقام معظم انقلاب از نامگذاری امسال به نام سال اقتصاد و فرهنگ مبین همین امر است.

احمدی با اشاره به اینکه سازمان تبلیغات اسلامی پس از سال‌ها برنامه و گزارشی تقدیم ملت نمی‌کند، تصریح  کرد: البته این سازمان گزارشی هم ندارد که ارائه کند، مدیران میانی ناکارآمد که بعضاً 17 سال بر سر کار مانده‌اند و عدم استفاده از نیروهای متخصص و عدم بهره‌گیری از فناوری جدید و نیز پایبند نبودن به دستورالعمل‌های سازمانی از جمله ضعف‌های این سازمان است.

وی از عدم تعامل با دیگر سازمان‌ها،‌پرداختن به کارهای تکراری و روزمرگی و عدم تعامل با ائمه جمعه به عنوان دیگر نقاط ضعف سازمان تبلیغات اسلامی یاد کرد و گفت: غفلت از فعالیت‌های مستمر دشمنان نظام و دخالت در مسائل جناحی و انتخاباتی موجبات بی‌اعتمادی مردم را فراهم می‌سازد.
 
دارایی با اشاره به اینکه وهابیت،شیطان‌پرستی و اسلام آمریکایی شیوع قابل توجهی در کشور داشته‌اند، خاطرنشان کرد: این جریانات برنامه‌های بسیاری برای تضعیف پایه‌های نظام به کار گرفته‌اند.
 
وی خطاب به مدیران سازمان تبلیغات اسلامی تصریح کرد: آیا شما می‌توانید از این عملکرد ضعیف خود دفاع کنید؟ آیا برنامه خاصی به مرحله اجرا گذاشته‌اید؟ آیا تبلیغ اسلامی را به نمایش درآورده‌اید؟
 
نماینده مردم اندیمشک در مجلس افزود: البته شورای عالی انقلاب فرهنگی هم به عنوان مرجع عالی فرهنگ در کشور کار مشهودی انجام نداده است، زیرا اگر بسیج ملی صورت نگیرد هیچ کاری انجام نمی‌پذیرد.
 
دارایی با تقاضا از دفتر مقام معظم رهبری به منظور موافقت با درخواست نمایندگان در مورد تحقیق و تفحص از سازمان تبلیغات اسلامی یادآور شد: با انجام تحقیق و تفحص از این سازمان منویات رهبری برآورده می‌شود.
 
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها