امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۲:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113632
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 43
سیدعلی طاهری نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به جلسه امروز ...

سیدعلی طاهری نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون فرهنگی مجلس، گفت: در این جلسه با توجه به اتمام زمان حضور عضو ناظر مجلس در نهاد کتابخانه‌ها با رأی‌گیری کمیسیون سید مرتضی حسینی و مفید کیایی‌نژاد انتخاب و به صحن علنی معرفی خواهند شد تا یکی از این دو نفر به عنوان عضو ناظر مجلس در نهاد کتابخانه‌ها انتخاب شود.

وی افزود: در ادامه این جلسه لایحه الحاق موادی به بخش‌های مقررات مالی دولت در حوزه مسائل فرهنگی در کمیسیون مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: همچنین در جلسه امروز دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور،‌ به منظور انجام معارفه در جلسه حاضر شد و گزارشی را از وضعیت کتابخانه‌ها و برنامه‌های خود ارائه کرد.

طاهری همچنین خاطرنشان کرد: در این جلسه تصمیمی اتخاذ شد مبنی بر اینکه تا در خصوص کتابخوانی در کشور پیگیری راه حل‌هایی برای رفع مشکلات موجود و توسعه کتابخوانی در کشور کارگروهی اعضای کمیسیون فرهنگی، دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی، نهاد کتابخانه‌ها، آموزش و پرورش، صدا و سیما و شهرداری با مسئولیت کمیسیون فرهنگی تشکیل شود تا در این راه تصمیمات اساسی اتخاذ شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها