امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۰۵:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113633
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
ناصر موسوی لارگانی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در مورد جزئیات جلسه امروز ...

ناصر موسوی لارگانی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در مورد جزئیات جلسه امروز کمیسیون متبوعش گفت: در این جلسه با توجه به غیبت یکی از پیشنهاددهندگان طرح تحقیق و تفحص از بانک مسکن و انصراف نفر دیگر این طرح منتفی شد.

وی از فعالیت قابل توجه بانک مسکن در مسکن مهر و شرایط اقتصادی کشور به عنوان علت دیگر منتفی شدن طرح تحقیق و تفحص از این بانک نام برد و در ادامه گفت: از آنجا که مدت آزمایشی اجرای طرح مالیات بر ارزش افزوده به اتمام رسیده و یک بار نیز تمدید شده است، لذا دولت باید لایحه تمدید به مجلس ارائه می‌داد تا در اسرع وقت پیگیری و تصویب شود.

موسوی لارگانی گفت: لایحه آزمایشی درنهایت باید به صورت دائمی ارائه و تصویب شود، چرا که اگر هم‌اکنون شروع به کار نکنیم در آینده به واسطه درگیر شدن مجلس با مباحث بودجه، فرصت آن فراهم نمی‌شود و دوباره مجبور به تمدید لایحه آزمایشی شده که قطعاً مشکلاتی در کشور ایجاد خواهد کرد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یکی از این مشکلات را گله‌مندی‌های صنوف خواند و در ادامه اظهار کرد: در ادامه جلسه امروز، پنج نفر از اعضای کمیسیون جهت عضویت در کمیسیون مشترک رسیدگی به طرح حمایت از تولید ملی در شرایط ویژه اقتصادی کشور و زمینه‌سازی توسعه اقتصادی و نیل به اقتصاد مقاومتی توسط اعضای کمیسیون اقتصادی به شرح آقایان حسن‌نژاد، علیپور، شکری، خودم و خانم بهمئی انتخاب شدند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها