امروز : چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 28
۲۲:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113638
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 8
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد، مهران عباسی انارکی، اظهار داشت: با توجه به پیش ثبت ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد، مهران عباسی انارکی، اظهار داشت: با توجه به پیش ثبت نام انجام گرفته پیش بینی می شود این رقم تا 650 نشریه و پایگاه خبری و اطلاع رسانی در نمایشگاه مطبوعات امسال افزایش یابد.

قائم مقام بیستمین نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع رسانی اظهار داشت: بر این اساس حدود 35 مؤسسه مطبوعاتی، 35 خبرگزاری، 60 روزنامه، 50 هفته‌نامه، 40 دو هفته‌نامه، 120 ماهنامه، 110پایگاه اطلاع رسانی، 50 مؤسسه دست اندرکار در بخش کسب و کار مطبوعات و غیره با پیش ثبت نام تاکنون به جمع متقاضیان حضور در این دوره نمایشگاه پیوسته‌اند.

عباسی انارکی خاطرنشان کرد: در بیستمین نمایشگاه مطبوعات حداقل متراژ هر غرفه 12 متر بوده و با همین ضریب افزایش می‌یابد و برای متراژهای مازاد بر 24 متر برای رسانه‌های بخش خصوصی 50 درصد تخفیف در نظر گرفته شده است.

به گفته دبیر بیستمین نمایشگاه مطبوعات بیشترین درخواست غرفه نیز به ترتیب 12 و 24 متر بوده است به طوری که 300 رسانه غرفه 12 متری انتخاب کرده‌اند و 100 رسانه هم 24 متری و باقی رسانه‌ها نیز متراژی بیشتر از این دو را انتخاب کرده‌اند.

دبیر بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها همچنین یادآور شد که در مجموع نیز بیشترین متراژ درخواستی متعلق به روزنامه‌ها و خبرگزاری‌ها (حدود 7هزار متر) و کمترین متراژ درخواستی نیز مربوط به نشریات غیر فارسی زبان است.

عباسی انارکی خاطرنشان کرد که پیش ثبت نام در سامانه pressexpo.ir صورت گرفته و پس از بررسی‌های اولیه، ثبت نام قطعی از پانزدهم تا پایان مهر ماه انجام خواهد شد.

قائم مقام بیستمین نمایشگاه مطبوعات گفت: امسال و برای نخستین بار، تمامی مراحل پیش ثبت نام، ثبت نام قطعی، انتخاب محل غرفه، پرداخت وجه، دریافت اطلاعات غرفه داران برای صدور کارت، اعلام سیاست ها و ضوابط و اطلاع رسانی رویدادها و برنامه‌های جنبی نمایشگاه؛ صرفا از طریق سایت نمایشگاه مطبوعات انجام می پذیرد و در مرحله ثبت نام قطعی، متقاضیان متراژ و محل غرفه را از طریق سایت نمایشگاه روی نقشه مشخص و بصورت برخط، هزینه واگذاری را پرداخت خواهند کرد.

عباسی انارکی تاکید کرد حضور در نمایشگاه بیستم بدون پیش ثبت نام امکانپذیر نیست.

بیستمین نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع رسانی 18 تا 24 آبان برگزار می‌شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها