امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۲۰:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113640
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار علی مؤیدی در دومین نشست خبری در سال جاری که صبح امروز (یکشنبه) برگزار شد، ضمن تبریک ...

به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار علی مؤیدی در دومین نشست خبری در سال جاری که صبح امروز (یکشنبه) برگزار شد، ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و تشکر از رسانه‌ها به دلیل پوشش اخبار مواد مخدر گفت:‌ نقش رسانه‌ها در عمل کرد پلیس مواد مخدر بسیار اهمیت دارد و اگر این تعامل در بحث اطلاع‌رسانی بین پلیس و مواد مخدر و رسانه‌ها نباشد تلاش پلیس به اطلاع مردم نمی‌رسد.

وی افزود: ناجا در بخش پیشگیری و به منظور اطلاع‌رسانی به مردم به ویژه قشر عظیم دانشجویان و دانش‌آموزان برنامه جدی دارد و در سال جدید تحصیلی برای مراکز آموزشی با یک رویکرد جدی در نماهای متنوع و آموزشی متناسبی را به مراکز آموزشی ارائه می‌کند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گفت:‌ در سال جاری با هماهنگی بخش‌های مختلف و حوزه‌های مرتبط با مواد مخدر نسبت به سنوات گذشته از اقدامات برجسته و با کیفیت برخوردار هستیم.

وی با اشاره به آمار 6 ماهه پلیس مواد مخدر گفت: در 6 ماهه امسال 240 تن انواع مواد مخدر کشف شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 10 درصد کاهش را نشان می‌دهد. همچنین مجموع دستگیرشدگان در 6 ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 36 درصد افزایش داشته است.

سردار مؤیدی ادامه داد: پرونده‌های متشکله در 6 ماهه گذشته 28 درصد نسبت به 6 ماه مشابه سال گذشته افزایش یافته است. این آمار بیانگر افزایش تلاش پلیس مواد مخدر است همچنین برخورد با خرده‌فروشان 30 درصد افزایش داشته است.

وی بیان داشت: در مجموع شاهد رشد 30 درصدی کارکرد پلیس مواد مخدر بوده‌ایم امسال از دو جهت توفیقات‌مان بیشتر شد یکی از لحاظ برخورد با خرده‌فروشان محلی و دیگری برخورد با عناصر اصلی و باید این فرایند و آهنگ ادامه پیدا کند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها