امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۴:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113643
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
قباد محمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه از کاهش 50 درصدی هزینه شیمی‌ درمانی بیماران از ابتدای مهرماه امسال خبر داد. وی بیان ...

قباد محمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه از کاهش 50 درصدی هزینه شیمی‌ درمانی بیماران از ابتدای مهرماه امسال خبر داد.

وی بیان داشت: بیماران شیمی درمانی که در بیمارستان‌ها بستری می‌شوند، از ابتدای مهر امسال تنها پنج درصد کل هزینه را پرداخت می‌کنند و 95 درصد آن از محل طرح تحول نظام سلامت و بیمه‌ها تامین و پرداخت می‌شود.

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه قبلا بیش از 50 درصد این هزینه را بیماران پرداخت می‌کردند گفت: طبق دستورالعمل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که در این هفته ابلاغ می‌شود، سهم بیماران به نصف کاهش می‌یابد.

به گفته محمدی، بیمارستان‌های امام رضا(ع)، آیت‌الله طالقانی و محمد کرمانشاهی برای کودکان سرطانی در استان کرمانشاه این خدمات را به بیماران شیمی درمانی ارائه می‌کنند.

وی با بیان اینکه کمبودهای مقطعی داروهای این بیماران همواره وجود داشته، اما کمبود جدی در این زمینه نداشتیم، گفت: در حال حاضر داروهای این افراد در بیمارستان‌ها تامین شده‌ است.
انتهای پیام/2700/ط20/د1000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها