امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۲:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11365
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۰
تعداد بازدید: 177
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کانال دوم تلویزیون رژیم صهیونیستی به نقل از «رانی ادنیل» گزارش داد که حزب‌الله زرادخانه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کانال دوم تلویزیون رژیم صهیونیستی به نقل از «رانی ادنیل» گزارش داد که حزب‌الله زرادخانه موشک‌های بزرگ و وحشت‌انگیز در اختیار دارد که هر زمان ممکن است جنگ علیه اراضی اسرائیلی را آغاز کرده و ترس و وحشت را به جبهه داخلی وارد نماید.

وی افزود: حزب‌الله 100 هزار فروند موشک در اختیار دارد و قادر است هر نقطه از اسرائیل را به صورت دقیق هدف قرار دهد و این بدین معناست که اسرائیل از لحاظ استراتژیک در تیررس موشک‌های حسن نصرالله قرار دارد.

ادنیل همچنین اظهار داشت: ما باید دست به اقدامی بزنیم، این موشک‌ها خطری جدی برای ماست و همه طرح‌های ما برای نابودی این زرادخانه در حال حاضر بی‌فایده است و باید هر گونه تهدید علیه اراضی اسرائیلی و جبهه داخلی در هر جنگ آتی را متوقف کنیم.

وی اظهار داشت: حزب‌الله تنها طرفی نیست که قادر به تهدید ماست و نباید سوریه، ایران و سازمان‌های تروریستی در داخل غزه را فراموش کنیم.

وی همچنین تصریح کرد: اگر حزب‌الله قادر است به تنهایی چنین حجمی از موشک‌ها را به سمت اسرائیل شلیک کند در آن صورت اگر ایران و سوریه که زرادخانه‌های بزرگ موشکی را در اختیار دارند بخواهند به سمت اسرائیل موشک شلیک کنند، چه اتفاقی خواهد افتاد؟
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها