امروز : یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 23
۱۹:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113651
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 32
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کورش عابدینی سرپرست اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور، با اعلام این خبر، تصریح کرد: با همکاری ستاد مدیریت ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کورش عابدینی سرپرست اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور، با اعلام این خبر، تصریح کرد: با همکاری ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور و اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور نرخ سود بانکی بانک عامل نوسازی ناوگان فرسوده تاکسی در کشور از 22 درصد به 15 درصد کاهش پیدا کرد.

عابدینی افزود: در فرآیند نوسازی تاکسی‌های فرسوده با مشکلاتی مواجه بودیم از جمله حق عاملیت بانک و نبود تنوع خودرو که این مشکلات پس از نشست‌های متعدد با مسئولان ستاد سوخت، بانک عامل و خودرو ساز مرتفع شد.

این مسئول اظهار داشت: امید است با این اقدام در روند نوسازی تاکسی‌های فرسوده تسریع شود و 38 هزار تاکسیران شرکت کننده در طرح نوسازی به زودی خودروهای خود را تحویل گیرند.

سرپرست اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشوردر ادامه گفت: در ابتدای طرح ثبت نامی با وجود اینکه 38 هزار تاکسیران شرکت کرده بودند تنها 1200 دستگاه تاکسی تبدیل شده بود و با پیگیری‌های صورت گرفته از طرف اتحادیه متقاضیان می‌توانند فرآیند پذیرش و تکمیل پرونده خود را سریعتر به سرانجام رسانده و در مدت زمان کوتاهی خودروی خود را دریافت کنند.

عابدینی در رابطه با توسعه ناوگان تاکسیرانی بیان داشت: با پیگیری‌های صورت گرفته از سوی سازمان شهرداریهای و دهیاریهای کشور طرح توسعه ناوگان تاکسی در شهرهای تحت پوشش اتحادیه آغاز شد.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به توسعه روز افزون جمعیت، نیازمند افزایش خدمات رسانی بیشتر و مطلوبتر به شهروندان، واگذاری تاکسی در قالب طرح توسعه امکان پذیر می‌شود.

این مسئول در ادامه عنوان داشت: بر این اساس از تاریخ 19شهریور 93 طرح توسعه ناوگان تاکسی در شهرهای تحت پوشش اتحادیه به تعداد 5 هزار و چهارصد و هفتاد و سه دستگاه تاکسی از مجموع 10 هزار دستگاه اجرا می‌شود.

سرپرست اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور در خصوص نوع خودروهای تعیین شده برای این طرح گفت: در طرح توسعه دو نوع خودرو پژو و سمند پایه گاز سوز تعیین شده است که در حال حاضر با توجه به شرایط اعلام شده از سوی خودروساز سمند پایه گاز سوز واگذار می‌شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار