امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۷:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113654
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
مختار شیرمحمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: ماموران مبارزه با مواد مخدر زنجان از فعالیت دو باند تهیه و توزیع مواد مخدر در ...

مختار شیرمحمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: ماموران مبارزه با مواد مخدر زنجان از فعالیت دو باند تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح استان مطلع شدند.

وی افزود: با اطلاع از فعالیت این باندها تحقیقات تکمیلی در این زمینه آغاز و ماموران دریافتند عضو اصلی این دو باند به نام‌های «ح- ر» و «م- ک» با قاچاقچیان مواد مخدر در استان البرز در ارتباط بوده و با همکاری سایر اعضایشان اقدام به توزیع مواد مخدر در سطح استان زنجان می‌کنند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان خاطرنشان کرد: با اطلاعات فوق عضو اصلی این باندها توسط ماموران مبارزه با مواد مخدر به‌ صورت نامحسوس زیر نظر قرار گرفت و پس از اطمینان از فعالیت و انتقال مواد مخدر توسط آنان دستور دستگیری آنان صادر شد.

این مسئول این مسئول تصریح کرد: عضو اصلی یکی از اعضای این باندها به نام «ح- ش» حین حمل مواد مخدر زیر پوشش مسافر دستگیر و در بازرسی از ساک دستی وی 12 کیلوگرم حشیش کشف شد.

شیرمحمدی گفت: اعضای یکی دیگر از باندهای مواد مخدر که با دو دستگاه خودرو از نوع پژو 206 و پراید درحال انتقال مواد مخدر از استان البرز در محور زنجان- خرم‌دره بودند توسط ماموران متوقف و در بازرسی از آنها 20 کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش کشف شد.

وی تاکید کرد: در این عملیات دو نفر از اعضای این باند به نام‌های« م- ح» و «ب- ط» دستگیر شدند.

معاون فنی اداره‌کل محیط زیست استان زنجان با اشاره به متلاشی شدن این دو باند مواد مخدر گفت: متهمان دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند.

انتهای پیام/73010/الف20

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار