امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۲۳:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113663
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از میرجاوه، رضا میری ظهر امروز در بازدید از پروژه‌های بیمارستان و زایشگاه شهرستان میرجاوه اظهار کرد:

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از میرجاوه، رضا میری ظهر امروز در بازدید از پروژه‌های بیمارستان و زایشگاه شهرستان میرجاوه اظهار کرد: بیمارستان 32 تخت‌خوابی شهرستان میرجاوه 20 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان ضمن ابراز گلایه از روند کند پیمانکار در اجرای این پروژه، افزود: هدف بازدید از این بیمارستان بررسی وضعیت و مشکلات در روند اجرای این پروژه مهم است.

این مسئول با تاکید بر تسریع در اجرای پروژه بیمارستان میرجاوه، در زمینه زایشگاه این شهرستان بیان کرد: در طول یک ماه 90 مورد ولادت در این مرکز بهداشتی به وقوع می‌پیوندد و فضای فعلی جوابگوی نیاز مردم منطقه نیست.

میری ادامه داد: این مرکز بهداشتی با اعتبارات خود دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با زیربنای 130 متر مربع شروع شده است که امیدواریم تا پایان سال‌جاری به پایان برسد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از احداث 12 خانه بهداشتی تا پایان سال‌جاری در میرجاوه خبر داد و گفت: خانه‌های بهداشتی طرحی است که با همکاری کمیته امداد، وزارت بهداشت و درمان ساخته خواهد شد که اعتبارات لازم توسط دانشگاه و خیران و استانداری هزینه خواهد شد.

محمد میهنی فرماندار میرجاوه نیز در پایان این بازدید خواستار استقرار اورژانس در بخش‌های ریگ‌ملک و لادیز شد.
انتهای پیام/75004/ب20/ظ1004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها