امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۵:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113723
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اردبیل، سید ناصر اسحاقی پیش از ظهر امروز در مراسم معارفه مدیر انجمن سینمای جوان اردبیل و سرپرست دفتر

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اردبیل، سید ناصر اسحاقی پیش از ظهر امروز در مراسم معارفه مدیر انجمن سینمای جوان اردبیل و سرپرست دفتر مشگین‌شهر در سالن اجتماعات فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل اظهار کرد: ما اگر بخواهیم با احترام به دید منتقدان برای دهه 60 و 70 اسمی را انتخاب کنیم یقینا دوران اشراق امام و معنویت را بر آن برمی‌گزینیم چرا که هنر انقلاب اسلامی دارای محتوای متعالی تعالی‌بخش فزاینده و بالا برنده با بن مایه‌های انسانی، عاطفی  و دین الهی است.

وی افزود: اگر ملت ما در جریان انقلاب شعار توحید و استقلال سر می‌دادند امروز در ساختار فرهنگی و هنری بعد از گذشت سه دهه نمودهای آن را به خوبی شاهد هستیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل ادامه داد: در واقع هدف اصیل یک هنرمند در تولید آثار فاخر رسیدن به فضای قرب الهی و همچنین انسانی است تا دست بشر را از خاک گرفته و به مراتب بالا ببرد.

اسحاقی زانو زدن تفکرات مادی غرب را در مقابل اندیشه اشراق امام یادآور شد و بیان کرد: امتیاز مطلقی که برای راه امام و تفکر امام قائل هستیم قطعاً بالنده و پیش رونده خواهد بود و اصحاب فرهنگ و هنر در شکوفایی و فراگیر شدن آن نقش خود را ایفا خواهند کرد.

این مسئول افزود: این هنرمندان هستند که بهتر و بیشتر تفکر و اندیشه بالنده خود را می‌توانند متناسب با شرایط جدید به کار گرفته و آثاری را خلق کنند که تاثیرگذاری آن با توجه به ظرفیت معنوی و ارزشی بیش از گذشته نمایان باشد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل حضور ایرانیان را در هر نقطه‌ای از جهان با عظمت روحی و تفکر بالنده موثر و کارآمد در ایجاد تحول این حوزه بیان کرد و گفت: مجموعه انجمن سینمای جوان از جمله این ظرفیت‌ها است که اگر به خوبی مورد توجه قرار گیرد می‌تواند به نقطه تحولی شایسته تبدیل شود.

اسحاقی متمرکز شدن سینمای حرفه‌ای ایران را در پایتخت یک آفت اعلام کرد و افزود: برخلاف این رویه انجمن سینمای جوان ما توانسته در رده‌های مختلف به شناسایی و کشف استعدادها و بالندگی آنها کمک کند که قطعاً سینمای جوان در این زمینه فرصتی مغتنم است که باید همه از بستر بالنده آن استفاده کنیم.

وی حضور هنرمندان جوان این استان را در رویدادهای منطقه‌ای و بین‌المللی یک ثروت و دارایی بی‌نظیر برای این مجموعه بیان کرد و گفت: استان اردبیل همچنان با سابقه درخشان خود به پیشتازی‌اش ادامه می‌دهد و تلاش بر این است تا جایگاه‌های بلندی را در این ساحه تسخیر کند.

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اردبیل، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل در پایان سخنان خود تمرکززدایی را از رویکردهای مفید و موثر این انجمن بیان کرد و افزود: هم اینکه این انجمن دفاتر استانی و شهرستانی را فعال نگه داشته و از هنرمندان مبتدی و تازه کار حمایت می‌کند خود می‌تواند زمینه حرکت مثبت و سازنده در این عرصه باشد.
انتهای پیام/62007/صا30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها