امروز : سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 17
۰۴:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113732
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
اسماعیل میهن دوست کارگردان فیلم سینمایی «تقصیر من نیست» در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره آخرین وضعیت این فیلم گفت: فیلمنامه تقصیر من نیست ...

اسماعیل میهن دوست کارگردان فیلم سینمایی «تقصیر من نیست» در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره آخرین وضعیت این فیلم گفت: فیلمنامه تقصیر من نیست را همزمان با تکمیل نگارش «برخورد خیلی نزدیک» سال 86-87 مشترکا با خانم سارا سالار نویسنده رمان های «احتمالا گم شده ام» (برنده جایزه گلشیری) و «هست یا نیست» نوشتیم، ولی ترجیح  دادم بعد از «برخورد خیلی نزدیک» ساخته شود.

وی افزود: درخواست پروانه ساخت «تقصیر من نیست» پس از بازنویسی و بروز کردن فیلمنامه، 15 اردیبهشت امسال صورت گرفت و متاسفانه حدود 4 ماه و نیم طول کشید تا سرانجام امروز با مساعدت مدیریت سینمای حرفه ای  سازمان سینمایی، پروانه ساخت صادر و تحویل مدیر تولید پروژه شد تا تازه بتوانیم اقدامات اداری مربوط به پیش تولید و کسب مجوزها و نامه های همکاری را شروع کنیم.

این کارگردان سینما خاطرنشان کرد: همزمان با درخواست پروانه ساخت با برخی از بازیگران برای نقشهای اصلی مذاکره صورت گرفت که جملگی با خواندن فیلمنامه اعلام همکاری کردند ولی بدلیل طولانی شدن پروسه صدور پروانه سخت برخی از این دوستان با پروژه های دیگر قرار داد بستند. لذا  از امروز مذاکره با بازیگران از سر گرفته شد و بنده نیز با خانم سالار مشغول بازنویسی و انجام اصلاحاتی شدیم که شورای محترم پروانه ساخت تکلیف کرده اند.

میهن دوست تاکید کرد: «تقصیر من نیست» یک ملودرام خانوادگی – اجتماعی است که حدود 40 درصد پروژه در جاده شمال و 60 درصد در لوکیشن‌های تهران فیلمبرداری خواهد شد.

بنابراین گزارش، اسماعیل میهن دوست پیش از این فیلم سینمایی برخورد خیلی نزدیک را در سال 87 کارگردانی کرده است.
انتهای پیام/ ا

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها