امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۰:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113740
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرنگار موسیقی فارس، سالک که سابقه شاگردی زنده‌یاد محمد رضا لطفی را دارد، در اجرایش در تالار رودکی قطعاتی از استادش را اجرا می‌کند. در این ...

به گزارش خبرنگار موسیقی فارس، سالک که سابقه شاگردی زنده‌یاد محمد رضا لطفی را دارد، در اجرایش در تالار رودکی قطعاتی از استادش را اجرا می‌کند. در این اجرا مجید علیزاده  نوازنده تنبک نیز سالک را همراهی خواهد کرد.

این کنسرت در تاریخ 11 مهر 93 و از ساعت 20 برگزار خواهد شد. قیمت بلیت‌های این کنسرت از 25 تا 30 هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.

سالک نوازنده و مدرس تار و سه تار، پژوهشگر در زمینه دیسکوگرافی و مبانی نظری موسیقی ایرانی، فارغ التحصیل رشته موسیقی از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران است.   وی نوازندگی را از کودکی با آموزش تمبک نزد آقای غلامرضا مشایخی آغاز کرد و در ادامه به فراگیری تار به ترتیب نزد آقایان کیوان ساکت، ارشد طهماسبی، داریوش طلایی مشغول شد. در سال 1377 به دانشگاه راه یافت و در آنجا دوره تکمیلی ردیف موسیقی ایرانی را نزد استاد مجید کیانی آغاز کرد. وی همچنین از محضر استاد محمدرضا لطفی در زمان حیاتش نیز به عنوان شاگرد بهره برد.

بنابراین گزارش، سلمان سالک نوازنده تار و مجید علیزاده نوازنده تنبک قطعاتی از زنده‌یاد محمد رضا لطفی را در تالار رودکی به روی صحنه می‌برند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها