امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۲:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113747
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 50
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در پی معرفی فیلم سینمایی «امروز» به عنوان نماینده ایران در اسکار شرکت سینمایی نور تابان اطلاعیه‌ای را ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در پی معرفی فیلم سینمایی «امروز» به عنوان نماینده ایران در اسکار شرکت سینمایی نور تابان اطلاعیه‌ای را صادر کرد.

در این اطلاعیه آمده است:فیلم سینمایی «امروز» به کارگردانی و تهیه کنندگی رضا میرکریمی که در اکران داخلی با استقبال خوبی همراه شده بود توانست نظر نهایی هیات انتخاب فیلم برای اسکار را جلب کند و برای حضور در هشتاد و هفتمین دوره مراسم اسکار معرفی شود.

شرکت سینمایی نور تابان پخش کننده داخلی فیلم امروز با ابراز خوشحالی از این انتخاب از تلاشهای هیات انتخاب  تقدیر و تشکر می‌کند و این انتخاب را به کارگردان ،تهیه کننده و تمامی دست اندر کاران  فیلم امروز ، اهالی سینمای ایران ،منتقدان سینمایی ، خبرنگاران و همه علاقمندان سینما تبریک می‌گوید.

این شرکت همچنین از تمامی اهالی رسانه و خبرنگاران محترم که در زمان اکران این فیلم شرایطی را برای معرفی و دیده شدن  این فیلم در داخل و خارج از کشور فراهم اوردند تشکر و تقدیر ویژه می کند.

با ذکر این نکته که از نظر این شرکت تمامی 10 نامزد نهایی شایستگی ان را داشتند که به عنوان نماینده ایران در مراسم اسکار حضور پیدا  کنند ابراز امیدواری می‌کند که فیلم «امروز» به کارگردانی رضا میرکریمی بتواند به جمع 5فیلم پایانی  مراسم اسکار 2015 راه پیدا کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار