امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۱۳:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11377
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۰
تعداد بازدید: 143
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری فلسطین الیوم، نظامیان صهیونیست بامداد امروز به اردوگاه الجلزون در استان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری فلسطین الیوم، نظامیان صهیونیست بامداد امروز به اردوگاه الجلزون در استان رام‌الله یورش برده و «سعید نخله»(ابوعلاء) 55 ساله از رهبران جهاد اسلامی و نماینده آن در کمیته ملی و اسلامی را پس از یورش به منزل وی بازداشت کردند.

در بیانیه جهاد اسلامی آمده است که شیخ سعید نخله از رهبران سیاسی شناخته شده است که پیش از این نیز توسط صهیونیست‌ها بازداشت و 17 سال در زندان‌های رژیم اشغالگر در اسارت بوده است و علاوه بر آن چندین بار توسط دستگاه‌های امنیتی تشکیلات خودگردان بازداشت شده است.

در این بیانیه آمده است که بازداشت شیخ نخله پس از گذشت چند ساعت از مشارکت وی در مراسم ملی همبستگی با اسرای اعتصاب‌کننده غذا صورت گرفت.

جهاد اسلامی، رژیم صهیونیستی را مسئول کامل جان شیخ نخله دانست و اشاره کرد که وی از ناراحتی قلبی، فشار خون و بیماری قند رنج می‌برد.

از سوی دیگر مرکز مطالعات اسرای فلسطین اعلام کرد که 6 اسیر فلسطینی به نام‌های «ایمن ابوداود»، «ایمن عیسی حمدان»، «عماد البطران»، «عادل حریبات»، «ایمن طبیش» و «سامر البرق» و نیز 6 نفر از اسرای اردنی همچنان در اعتصاب غذا بسر می‌برند.
 انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار