امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۹:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113795
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۰۴
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کمیته سیاسی جامعه روحانیت مبارز که مصباحی مقدم از تشکیل آن با دو کارگروه انتخاباتی ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کمیته سیاسی جامعه روحانیت مبارز که مصباحی مقدم از تشکیل آن با دو کارگروه انتخاباتی مجلس خبرگان و مجلس دهم خبر داده است، با عضویت 8 نفر از اعضای جامعه روحانیت مبارز تشکیل خواهد شد.

در این کمیته سیاسی حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد، حجت‌الاسلام تقوی،‌ حجت‌الاسلام معزی، حجت‌الاسلام مصباحی‌مقدم و حجت‌الاسلام پورمحمدی حضور دارند.

در همین زمینه حجت‌الاسلام جعفر شجونی عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره جزئیات تشکیل کمیته سیاسی جامعه روحانیت برای مجلس خبرگان و مجلس دهم اظهار داشت: در حال حاضر مدیریت جلسات بر عهده آیت‌الله موحدی‌کرمانی است اما در این کمیته سیاسی افرادی مثل آقای تقوی و آقای پورمحمدی نیز حضور دارند.

حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی دیگر عضو جامعه روحانیت مبارز نیز در این باره گفت: از 30 عضو جامعه روحانیت، 8 نفر در این کمیته فعالیت می‌کنند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها