امروز : شنبه ۱ آبان ۱۳۹۵ - 2016 October 22
۰۹:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 1138
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۲۸
تعداد بازدید: 194
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، کتاب «زندگی زیبا» را هلن شولمان نوشته است. این کتاب بلافاصله پس از انتشار، در صدر جدول ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، کتاب «زندگی زیبا» را هلن شولمان نوشته است. این کتاب بلافاصله پس از انتشار، در صدر جدول کتاب‌های پرفروش ماه قرار گرفت.

دو شرکت مستقل فیلم‌سازی کیلر فیلمز و گلاس الویتور مدیا نسخه سینمایی«زندگی زیبا» را تهیه خواهند کرد. از هلن شولمان برای کار نگارش فیلم‌نامه دعوت به همکاری شده است.

قصه فیلم از آن جا شروع می‌شود که یک نوار ویدئو برای جیک برگاموت 15 ساله فرستاده می‌شود، محتویات این ویدئو یک جشن خانوادگی است.

اما بزودی اعضای خانواده جک با یک دردسر بزرگ روبرو می‌شوند. پخش این نوار ویدئویی در اینترنت، باعث درگیر شدن گروهی از آدم‌های مختلف با خانواده جک می‌شود. این مشکل، خانواده جک را تا مرز نابودی و متلاشی شدن پیش می‌برد.

سوزان بیر می‌گوید: «قصه کتاب موضوعی است که بسیاری از جوامع و خانواده‌ها با آن رو در رو هستند. تکنولوژی معاصر، زندگی داخلی آدم‌ها را دگرگون کرده و باعث شده تا آن چه که در داخل یک خانه اتفاق می‌افتد، یک برد وسیع عمومی داشته باشد. همین نکته مرا متقاعد کرد قصه شولمان را تبدیل به یک فیلم سینمایی کنم. این داستان پیچیده به شکلی هوشمندانه ذهن خواننده را درگیر خود کرده و برایش پرسش‌هایی اخلاقی و اجتماعی را مطرح می‌کند.»

این فیلم‌ساز اروپایی عقیده دارد مفهوم خانواده همیشه و در همه جا یکی است و با گذشت زمان و حضور فن‌آوری‌های جدید، تغییری نخواهد کرد.او داستان «زندگی زیبا» را داستانی مختص شرایط امروزی دنیا ارزیابی می‌کند.

هنوز زمانی برای شروع کار فیلم‌برداری «زندگی زیبا» تعیین نشده و سوزان بیر قصد دارد برای نقش‌های اصلی آن، از چند بازیگر سرشناس اروپایی دعوت به همکاری کند.

این فیلم‌ساز با ساخت فیلم‌های «برادر»، «پس از عروسی» و «در یک دنیای بهتر» تبدیل به یکی از کارگردانان شاخص و مطرح سینمای مستقل اروپا شد.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار